Ново
X-gree 85mm dia epdm гума поставени p клипови кабел црево Прицврстувачи на цевки држач 5 парчиња (85 mm dia epdm Recubierto de caucho p клипови кабел мангуера abrazaderas soporte de sujeción 5 piezas

X-gree 85mm dia epdm гума поставени p клипови кабел црево Прицврстувачи на цевки држач 5 парчиња (85 mm dia epdm Recubierto

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1443.20

Главна боја : сребрен тон, црн; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик, гума EPDM. Содржина на пакет : 5 парчиња X EPDM гума наречен P клип, некои инсталации на делови; Име на производот : EPDM гума наречен P клип. Тежина : 315 G; 304 Дебелина на опсегот од не'рѓосувачки челик : 0,6мм / 0,024 ". Дијаметар на дупката : 6мм / 0,24 ''; Големина на клип : 85мм / 3.34" (г) (Диметтро дел Агујеро : 6мм / 0,24 ''; Тамањо дел Клип : 85мм / 3,34 ' '(Г). 304 Ширина на опсег од не'рѓосувачки челик : 15мм / 0,6' '; Макс. Ширина : 19мм / 0,75 "(304 Ancho de Acero Inoxidable : 15mm / 0,6' '; Ancho Máx. : 19mm / 0,75' '. Главна боја. Главна боја : Сребрен тон, црн; материјал : 304 не'рѓосувачки челик, гума EPDM. Содржина на пакет : 5pcs x EPDM гума наречен P клип, некои инсталирани делови; Име на производот : EPDM гума наречен P клип. ММ / 0,024 ". Дијаметар на дупка : 6мм / 0,24 ''; Големина на клип : 85мм / 3.34" (г) (Диметтро дел Агуеро : 6мм / 0,24 ''; Тамањо Дел Клип : 85мм / 3.34 '' (г). Ширина на челична лента : 15мм / 0,6 ''; Макс. Ширина : 19мм / 0,75 "(304 Ancho de Acero Inoxidable : 15mm / 0,6 ''; Ancho Máx . : 19mm / 0,75 '. Држач за прицврстувачи на цевки 5pc Seasy за употреба, изолирана, издржлива и долготрајна. Ефективно апсорбираат шокови и избегнување на абразија. компонентата е стегната. Опис на шпански 85 мм dia epdm recubierto de caucho p клипови кабелски мангуера abrazaderas soporte de sujeción 5 piezascolor директор : тоно платоо, негро; Материјал : Acero Inoxidable 304, Caucho EPDMContenido del Paquete : 5 PCS X EPDM Recubierto de Goma P клип, Algunos Instalan Piezas; Nombre del Producto : EPDM Recubierto de Goma P Clippeso : 315 G; 304 Espesor del Acero Inoxidable : 0,6mm / 0.024 '' Diámetro del Agujero : 6mm / 0.24 ''; Tamaño del Clip : 85mm / 3.34 '' (D) 304 Ancho de Acero Inoxidable : 15mm / 0,6 ''; Ancho Máx : 19mm / 0,75 ''.

За стоката

Слична стока во категоријата

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за

Содржина на пакет : 1x рокерски прекинувачи Позиција за 6 пинови : ламба за вклучување Боја : црвена, жолта,

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени Повлечете го

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500 Клогирање и сечење перформанс�

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

полиестер Затворање на патент Материјал за миење Материјал : Полиестер мешавина Белешка : Ве молиме, пог

✅ Ставка : Закачете и канта за складирање на магацини ✅ Капацитет на тежина : 15 lb ✅ Материјал : пластика �

Мултифункционална, отпадоци конзерва е погодна и прекрасна за дневна соба, спална соба, кујна, бања Напр

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гриза�

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 20g Содржина на

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакува�

Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo...

5 пакет дискови за климатизација на црна јастреб со средна мерка Дисковите со црвена / каненска површин

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал...

Надградената кука за пастири од 5 погр Во споредба со другите куки кои имаат само 2 или 3 изложби, куката н

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

Меки стартер Компактен PSR опсег Softstarter PSR3060070 15 KW 208600 V DIN Rail Mounting 1 SFA896109 R7000 Меки стартер Компактен PSR опсег

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

Assurted Ажурирана големина】 Getе добиете 72 компјутери куки и песочни песоци, вклучувајќи : секој 12 парчиња о

Scroll