Ново
Dmiotech 2 пакува 0,1-во пена мониста топка полистиренска топка од пена мешана боја за занаети за занаети, уметност, забавна декорација

Dmiotech 2 пакува 0,1-во пена мониста топка полистиренска топка од пена мешана боја за занаети за занаети, уметност, забавна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Апликација : Монистата од пена може да се користи како забавна декорација, цветни аранжмани, мониста од риболовци, полнење со кутии за подароци, украси за венчавки, монистра за полнење на DIY, шишиња со стакло или какви било проекти за занаети. Големина : Дијаметар : 2,5-4мм/ 0,1-0,16 инчи. Функција : Топчињата од пена се мазни и издржливи и не кршат лесно распрскувајте. Тие имаат добра текстура и еластичност и можат да се користат за пополнување на потребните проекти. Функција : Изработена е од цврста пена и голема густина, што ви овозможува да ги користите долго време. Добар избор за DIY за свадби, украси за роденденска забава или какви било празнични прилики. Забелешка : Ве молиме, потврдете го дијаметарот на топката од пена пред да нарачате. Апликација : Монистата од пена може да се користи како забавна декорација, цветни аранжмани, мониста од риболовци, полнење со кутии за подароци, украси за венчавки, монистра за полнење на DIY, шишиња со стакло или какви било проекти за занаети. Големина : Дијаметар : 2,5-4мм/ 0,1-0,16 инчи. Функција : Топчињата од пена се мазни и издржливи и не кршат лесно распрскувајте. Тие имаат добра текстура и еластичност и можат да се користат за пополнување на потребните проекти. Функција : Изработена е од цврста пена и голема густина, што ви овозможува да ги користите долго време. Добар избор за DIY за свадби, украси за роденденска забава или какви било празнични прилики. Забелешка : Ве молиме, потврдете го дијаметарот на топката од пена пред да нарачате. Апликација : Монистата од пена може да се користи како забавна декорација, цветни аранжмани, мониста од риболовци, полнење со кутии за подароци, украси за венчавки, монистра за полнење на DIY, шишиња со стакло или какви било занаети. Изработено е од цврста пена и голема густина, што ви овозможува да ги користите долго време. Добар избор за DIY за свадби, украси за роденденска забава или какви било празнични прилики.2. Топчињата од пена се мазни и издржливи и не раскинуваат лесно. Тие имаат добра текстура и еластичност и можат да се користат за пополнување на потребните проекти. Содржина на пакувања : Дијаметар : 2.5-4мм/ 0,1-0,16 инчи2 пакет со топчести мониста : Ве молиме потврдете го дијаметарот на топката за пена пред да нарачате.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлична алтернатива на лентата Совршен за завиткување, лента, затворање, заштита и врзување Редовна дол

€14 AWG СОЛАРЕН КАБЕЛ ● Еден пар (1 парче црно + 1 парче црвено).Жица мерач : 14 Awg.Номинален напон : DC600 V темпер�

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

Богато пенење, а вие само треба да го ставите кремот за туширање на крпа и да го триете вашето тело, а ова�

Памук МАТЕРИЈАЛ : Потешка изработена од истегната ткаенина од памучна мешавина за целодневно удобно но�

Луксузно мекото ќебето за тресење направено од една од најразновидните ткаенини на земјата 100% органск�

Дизајниран да работи за Сите Xvim nvr и DVR системи Со овој хард диск, ВАШИОТ DVR ќе почне да складира видео под�

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот

Приклучокот за сијалица против лизгање спојки, држете ја сијалицата на место Приклучок и игра, директна

$1,000 Железничка Обврзница Карибу на врвот и елен сцена на дното Одлична графика! Многу поинаку Убаво за в

Чиста соба перена, индивидуално прегледана и двојна торба во кеси за чиста соба Континуираните полиест�

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде

Fits : Nissan 350 Z Година 20032008 година Должина на низата : 50мм должина на шанк Големина на Кнурл : 14,38 мм = 0,565 инчи..

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за пр

Тие се толку лесни и мали што можете да ги носите насекаде, совршени за патување Со дизајн со повеќе мреж

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

ТРАНСПАРЕНТНА КОРПА ЗА ЃУБРЕПОГОДНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : комплетот за корпи за отпадоци е одличен за бањ�

Главна боја : сребрен тон, црн; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик, гума EPDM Содржина на пакет : 5 парчиња X EPDM

Scroll