Ново
Долга рачка туш четка за чистење на кожата за чистење на кожата, мека сунѓерска бања, четка за четка за четка за бања додатоци тоалети за тоалети

Долга рачка туш четка за чистење на кожата за чистење на кожата, мека сунѓерска бања, четка за четка за четка за бања додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

【Пакетот вклучува】】】 】е добиете четка за туширање од 1 парчиња со големина 37*8cm. Оваа четка за туширање може да ги замени традиционалните крпи и е повеќе хигиенска од другите материјали. Оваа четка за бања нежно ќе ја исчисти вашата кожа без да предизвика иритација или оштетување на вашата кожа кога се користи правилно. 【Двојна еднострана】 Оваа четка за бања е двострана, со два различни типа на четки, едната страна за нежно да го измиете вашето тело, а другата страна за да избришете дел од мерката на телото. Можете да го изберете оној што ви одговара според вашите потреби. Четка за туширање може да ги задоволи вашите две потреби, тоа е многу практична четка. 【Со долга рачка】 Оваа четка за туширање има долга рачка што го прави поудобно да се држи и поудобно за употреба. Продолжената рачка ви овозможува лесно пристап до области што обично се незгодни за чистење, како што се грбот и нозете. 【Удобно за употреба】 Кога ја користите оваа четка за бања за да го исцрпите вашето тело, ќе се чувствувате пријатно. Оваа четка за туширање е совршена за промовирање на циркулацијата на крвта, да ги релаксирате мускулите, да го олесните стресот, да го подобрите целулитот и да ја зголемат еластичноста на вашата кожа. Сите типови на кожа можат да го користат, тоа е мудар избор да го изберете. 【Совети за употреба】 Пред да ја користите оваа четка, натопете го телото во топла вода или туш за 5-10 минути за да ја омекнете нечистотијата на вашата кожа пред да ја користите четката. Ве молиме прво користете четка за туширање, а потоа користете гел за туширање или сапун и други производи за чистење за да ја исчистите кожата, така што ефектот ќе биде подобар. Добредојдовте во нашата продавница, имаме многу производи за убавина во нашата продавница. Features : Willе добиете четка за туширање 1 парчиња со големина 37*8cm. Оваа четка за туширање може да ги замени традиционалните крпи и е повеќе хигиенска од другите материјали. Оваа четка за бања нежно ќе ја исчисти кожата без да предизвикате иритација или оштетување на вашата кожа кога се користи правилно. Пакувања Вклучува : 1 парчиња четка за туширање, топли белешки : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика што се должи на долната разлика што се должи до различни прикази на екранот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Триаголните датотеки се користат за најразлични апликации за дебагирање, размена и радијација, вклучит

Зошто да користите јака? Закрепнувањето на раните кај домашните миленици по операцијата често е придру�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Униформа апсорпција Конзистентност преку листот Конзистентност од многу до многу Висока чистота, без г

Тоа е мал заздравувачки кристал за декор вашиот дом, канцеларија, затворен простор Кристалното заздрав�

Микрофибер кожа Големина : 6.2x6.2in / 16x16cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

Прозорецот со голем преглед обезбедува јасна и поголема перспектива на гледање и го намалува заморот н�

Сосема нов P47810B21 Запечатен 480 GB SATA 6 G RI SFF SC PM893 SSD бесплатен домашен превоз Продавач на САД 0 часа 100% Здрав�

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за пр

100% Сосема Нов; Вклучени Се Само Објективот И Куќиштето; Само Патничката Страна Ги исполнува Сите Пропис�

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

Рака Потпишана Од Џејсон тејлор Мајами Брзина Автентични Шлем Радтке Спортски Сертификат За Автентич

Одлична алтернатива на лентата Совршен за завиткување, лента, затворање, заштита и врзување...

Водоотпорна и дишење и долг престој : Оваа транспарентна леплива лепенка од 1 / 2 слободен стил е водоотпо

Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи Ова разноврсно бебе за бебиња може да се к�

Перница живописен двострана печата за фрлање перници за да се ажурираат независни дизајни на просториј

★ Материјал : Мешавина од памук, мека и удобна Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија...

Луксузно мекото ќебето за тресење направено од една од најразновидните ткаенини на земјата 100% органск�

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот

Fits : Nissan 350 Z Година 20032008 година Должина на низата : 50мм должина на шанк Големина на Кнурл : 14,38 мм = 0,565 инчи..

Покриеност на табелата за настани Божиќни украси 6 милиони букви Божиќна лента трговски центар Прозоре�

55% памук, 45% полиестер Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Слатка за мешавина од полиестер

Памук МАТЕРИЈАЛ : Потешка изработена од истегната ткаенина од памучна мешавина за целодневно удобно но�

Scroll