Ново
566 парчиња безбедносни очи и носеви за амигуруми, полнети капчиња со мијалници, занаетчиски кукли и нос за мечето на мечето

566 парчиња безбедносни очи и носеви за амигуруми, полнети капчиња со мијалници, занаетчиски кукли и нос за мечето на мечето

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Пакетот содржи : ќе добиете безбедносни очи од 180 парчиња и безбедносни носеви од 86 парчиња кои доаѓаат со мијалници од 300 парчиња, кутија за складирање, бесплатна AWL (случајна боја). Различни големини и стилови на очите можат да одговараат на вашите широки потреби. Избрани големини : Безбедносни очи 30 парчиња од секоја големина, вклучуваат 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм. Носевите на триаголникот вклучуваат 25 парчиња 6мм*9мм, 15 парчиња 9мм*11мм, 8 парчиња 12мм*15мм. Animalивотинските носеви вклучуваат 15 парчиња 9мм*12мм, 8 парчиња 12мм*15мм. Овални безбедносни носеви вклучуваат 15 парчиња 10мм*14мм. Материјал со висок квалитет : Овие црни безбедносни очи и носеви се изработени од висококвалитетна пластика, преку убав процес на полирање. Површината е мазна и сјајна, не е лесна за оштетување. Широко користени : Безбедносните очи и носеви се одлични алатки за DIY рачно изработени кукли и занаети. Совршен за амигуруми, кукли, мечиња, плишани животни, итн. Светли очи ги прават рачно изработените кукли повеќе животни. Безбедносните очи се изработени од висококвалитетна пластика и преку убав процес на полирање. Површината на очите е мазна и сјајна, што може да ја направи вашата кукла да изгледа поубава и животна.

За стоката

Слична стока во категоријата

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Scroll