Ново
Кујна Ѓубре Канта За Домаќинство Чиста Корпа Бања, Спална Соба, Со Кујна, Канта За Ѓубре Контејнер За Складирање Мали Рачки Неопходни За Домашна Кофа За Канцеларија

Кујна Ѓубре Канта За Домаќинство Чиста Корпа Бања, Спална Соба, Со Кујна, Канта За Ѓубре Контејнер За Складирање Мали Рачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

ТРАНСПАРЕНТНА КОРПА ЗА ЃУБРЕ-ПОГОДНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : комплетот за корпи за отпадоци е одличен за бањи,простории за напојување,домашни канцеларии,спални соби,занаетчиски простории или која Било друга просторија каде што треба да ја декорирате корпата за отпадоци,а исто така е одлична за домови,станови,станови,R и кампери. КОФА ЗА ОТПАД-не е скапа за купување, можете да ја добиете нашата добро изработена корпа за отпадоци по многу разумна цена. АКРИЛНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ-Многу практична.Погоден за бањи,канцеларии,занаетчиски соби,детски соби,спални соби итн. ЧИСТА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ-КОРПА За КОНТЕЈНЕРИ За ЃУБРЕ Изработена од добар материјал За ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ,корпата за отпадоци е и не е лесно оштетена. КОШНИЦА ЗА ОТПАДОЦИ-див опсег на примена.Одличен сад за складирање отпадна хартија,хартиени крпи,трошки од леб итн. Пакет Листа 3 х Канта За Отпадоци Карактеристики-доаѓа со едноставна структура, која е многу практична и едноставна за вашата дневна употреба канцелариска корпа за отпадоци.- Изработена од добар материјал за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ,корпата за отпадоци е и не е лесно оштетена мала корпа за отпадоци.- Материјал : Корпа За Отпадоци ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ За Домашна Боја : Како Што Е Прикажано кофа со цвеќиња - транспарентниот дизајн и рачката ја прават корпата за отпадоци попогодна за да користите корпа за отпад од бања.- Големина : 17, 50Х16, 50Х14, 00см/6, 88Х6, 48Х5 Проѕирна Корпа За Ѓубре За Дома.- Голем капацитет, едноставната корпа за отпадоци е многу лесна за употреба и чување кофа за отпад од храна.- Едноставно е во дизајнот,но многу практично во употреба, што ви носи голема погодност Кофа За Отпад.Опис на стокакрилна корпа за отпадоци тоа може да ви донесе погодност и да создаде подобар удобен простор.Кофа За отпад Нашата корпа за отпадоци е дизајнирана со транспарентен изглед.кошница за отпадоци модерен дизајн,едноставен и елегантен.Транспарентна Корпа За Ѓубре Изработена од врвни материјали,.чиста корпа за отпадоци дизајнот е едноставен,употребата е многу практична и ви носи голема погодност.

За стоката

Слична стока во категоријата

Повеќеслојно складирање и бесплатна комбинација за спојување можат да ви помогнат да влезете без да ја

Дизајниран да работи за Сите Xvim nvr и DVR системи Со овој хард диск, ВАШИОТ DVR ќе почне да складира видео под�

Стандарден интерфејс што може да се прошири во различни табли за развој I2 C Сериска порта 8битна паралел�

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

●ТЕШКИ и Тешки макари за држачи за значки што се повлекуваат, изградени со цврст нерѓосувачки челик со �

Вистинска HEPA со активирана замена на филтерот за јаглерод компатибилна со брендот за прочистување на в�

најлон Држач на четка за акварел Нашиот случај со моливи не е погодно за чување пенкала, потписи, калкул�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

Оваа замена одговара ЗА МЗОН мз3 Прилагодлива големина На Носење помеѓу S : 21.527.6 " инч / 5570 см; Ве молиме п�

Дизајнот за преклопување му дава на оваа закачалка функција за заштеда на простор Особено популарно за

2галон колче Тешка пластика Метална рачка со пластичен зафат Засилен горен раб Одлична корпа за најразл

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Затворање на копчињата 【Стил】 Плитен стил, дизајн на скејтер, мини дол�

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Произв�

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепа�

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

Единствена закачалка за плакари Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гард

Едноставно решение за ниска цена за да помогне во елиминирање на одвраќањето, помошта во социјалното ра

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Почитувани пријатели, со кои

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде

„Глутен бесплатен“ знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница Димензии : 3,5 "H x 9" W Премиум ла

★ Единица за полици со 3 полици на тркала за вашата кујна, канцеларија, гаража и многу повеќе...

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 1 x Појасен појас Име на производот : Појасен појас; Тежи�

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

Меки стартер Компактен PSR опсег Softstarter PSR3060070 15 KW 208600 V DIN Rail Mounting 1 SFA896109 R7000 Меки стартер Компактен PSR опсег

Scroll