Ново
ЏОНАТАН И ЏИЛ9020А 1 14 3-Лесна Боемска Фарма Дрво Мушка/ЖЕЛЕЗО ЛЕР Рамна Планина Преодна Рустикална Кујна Ходник Бања Спална Соба Влез Фоаје, Црно/Светло Таупе

ЏОНАТАН И ЏИЛ9020А 1 14 3-Лесна Боемска Фарма Дрво Мушка/ЖЕЛЕЗО ЛЕР Рамна Планина Преодна Рустикална Кујна Ходник Бања Спална

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот на спалната соба, кујната, дневната соба, ходникот, бањата или плакарот. Таванските светла се достапни во неверојатна разновидност, од традиционални фенери до мини-лустери, модерни нијанси на тапани, индустриско осветлување и ултра-современи стилови. Заменувањето на старите, застарени тавански светла е брз и достапен начин за ажурирање на секоја соба од вашиот дом. Изберете светилка за рамна монтажа за ниски тавани; за простори повисоки од осум стапки, нашите полу-рамни тавански светла ги прикажуваат најновите трендови. ВКЛУЧЕНИ СВЕТИЛКИ ЗА ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : еколошки LED светилки се вклучени со секое светло. Ако вашиот дом има прекинувачи за затемнување компатибилни со ЛЕР, едноставно заменете ја сијалицата во светилката со СИЈАЛИЦА СО затемнета ЛЕР. Целото наше осветлување Е НАВЕДЕНО ВО ЕТЛ и ги исполнува СТАНДАРДИТЕ ЗА безбедност и квалитет ОД 120 волти. Професионална инсталација се препорачува за сите тавански светилки. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : секој дизајн НА ЏОНАТАН И е создаден со бескомпромисно внимание на деталите, користејќи само најквалитетни компоненти; гордо стоиме зад сите наши производи со 30-дневна гаранција, бесплатен превоз и бесплатни приноси; со Седиште Во Сохо, Њујорк, дизајнерот Џонатан и неговиот талентиран тим на професионалци создаваат прифатлив декор за дом со врвен дизајнерски стил;. Дрвени монистра и детали од црн метал додаваат лежерен изглед во секоја просторија со оваа полу-рамна монтажа. Во неутрална шема на бои, дизајнерите на ова парче овозможуваат уникатната силуета и деталите за монистра да дадат изјава. Прекрасно во расадник или јадење ќош, обичната елеганција на овој дизајн сигурно ќе блесне во секој простор. Раб со монистра и црни метални акценти создаваат секојдневна комбинација на оваа изјава-изработка на полу-рамна монтажа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566 Плат�

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²) 1 / 8 "дебела црве�

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо...

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Са�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело Внатрешн

Scroll