Ново
Мини Прекинувач За Ограничување, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250v 5A Микро Прилагодлив Ролери Клип Моментален Прекинувач За Ограничување

Мини Прекинувач За Ограничување, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250v 5A Микро Прилагодлив Ролери Клип Моментален Прекинувач За Ограничување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Може да се КОРИСТИ за - може да се користи за контрола на движењето на механизмот за движење, промена на насоката или брзината на движење, автоматска контрола на машинскиот алат, ограничување на дејството на механизмот за движење и контрола на ударот или програмата. ПОГОДЕН За-Погоден За електрично коло со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50~60 Hz, 5 A 250 VAC, 0,4 A 115 VDC и подолу. КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА - мини граничен прекинувач, компактна големина, долг механички век на траење. СЕ КОРИСТИ СО ВРСКИ - може да се користи со различни различни врски и глави. Со завртка-жици главата со капа капак завртка, прилагодливи, вграден во земјата завртка. Спецификација : Тип На Ставка : Модел На Прекинувач За Ограничување : МЕ - 8122 Материјал : Пластика + Метал НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 250 V 5 A DC : 115 V 0,4 AC Фреквенција : 50-60 Hz Големина На Производот : Прибл. 11 х 2,7 х 2,4 см / 4,3 х 1,1 х 0,9 Во Списокот Со Пакети : 1 Х Граничен Прекинувач Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.

За стоката

Item Type:
Limit Switch
Model:
ME-8122
Material:
Plastic + Metal
AC:
250V 5A
DC:
115V 0.4A
AC Frequency:
50-60Hz
Product Size:
Approx. 11 x 2.7 x 2.4cm / 4.3 x 1.1 x 0.9in
Package List:
1 x Limit Switch:
Note:
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:

Слична стока во категоријата

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот Голем прост

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Scroll