Ново
Високотехнолошки Конверзии НАСПРОТИ 50 - 1212 Визија 50 Полиестерски Плетени Бришачи За Чиста Соба, Класа 100 ЕСП, 9 л х 9 В

Високотехнолошки Конверзии НАСПРОТИ 50 - 1212 Визија 50 Полиестерски Плетени Бришачи За Чиста Соба, Класа 100 ЕСП, 9 л х 9 В

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2593.44

Чиста соба перена, индивидуално прегледана и двојна торба во кеси за чиста соба. Континуираните полиестерски влакна помагаат да се спречат емисиите на честички. Отпорен на триење. Абсорбента. ВИЗИЈА 50 ЕСП Марамчињата за Чиста Соба се антистатички, екстремно ниски облоги и ниски во хемиски екстракти. Оваа ткаенина се состои од девствени полиестерски влакна со врвен квалитет и најлонски влакна од јаглеродно јадро кои континуирано се филаментираат низ целата плетена конструкција без трчање. Овие бришачи се плетени на најсовремена опрема особено за употреба во чисти простории. Оваа ткаенина е произведена со користење на бројни специјални процеси кои вклучуваат чистење, сечење и посебен комерцијален процес на чистење. Што е најважно, Марамчињата ЗА Чиста Соба ОД класа 50 Класа 100 СЕ перат во чиста соба од класа 100 користејќи ултра-филтрирана вода од 0. 45 микрони чистота и хепа-филтриран воздух за време на отстранување на влага. Сите марамчиња за визија 50 се херметички запечатени во чиста амбалажа исчистена во класа 10 воздушен тек и поединечно се проверуваат со следливост од многу до многу и се користат исо 9000 стандарди.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлична алтернатива на лентата Совршен за завиткување, лента, затворање, заштита и врзување Редовна дол

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Корпата за перење е изработена од најдобриот материјал

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот

ТРАНСПАРЕНТНА КОРПА ЗА ЃУБРЕПОГОДНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : комплетот за корпи за отпадоци е одличен за бањ�

Големина : 1,1 / 8Х1, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

100% полиестер Широко користете Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, слика

за инсталација на автомобил контролната табла инсталација трим комплет рамка Нема потреба од измени...

Ние сме добри во правење постери за платно, правејќи висококвалитетни постери е наша потрага...

Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи Ова разноврсно бебе за бебиња може да се к�

【Дизајн】 Ова ќе биде нов моден тренд Висат суво и ниско железо доколку е потребно · Ова панталони е лаб�

Памук МАТЕРИЈАЛ : Потешка изработена од истегната ткаенина од памучна мешавина за целодневно удобно но�

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

Компатибилен со целата струја 1 : 10 рамен трчање, кроскантри, кратка картичка, голема нога, итн Погодно за

Челик Со Голема Брзина Големини Жица Мерач Овие Површински обработени ДУПЧАЛКИ СО КРАТКА должина CRL се �

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

60% памук, 40% полиестер ✅shipping✅сите стоки ќе бидат испорачани во рок од 48 часа по исплатата Стандардното в

Перница живописен двострана печата за фрлање перници за да се ажурираат независни дизајни на просториј

Големина на готов производ : Ширина 50см, висина 60см Забелешка : Моделите на хартија треба да се отсечат с�

Изгледа одлично во сите прилики Материјал : Океан Јаспер Големина : 2835мм Тежина : 710g Права големина да се

Современиот вентилатор на таванот : Современиот обичен навивач на Хепберн доаѓа со LED светло покриена с�

Рака Потпишана Од Џејсон тејлор Мајами Брзина Автентични Шлем Радтке Спортски Сертификат За Автентич

Доживејте ја целосната приказна За Занданите На Minecraft од почеток до Крај Земете Го Крајното Издание кое

Scroll