Ново
Организатор за складирање на мултифункционално складирање на томје, 3-ниво, мулти-функција за складирање, држач за држач за држачи за заштеда на простор за заштеда ?

Организатор за складирање на мултифункционално складирање на томје, 3-ниво, мулти-функција за складирање, држач за држач за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3999.84

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост. Кујнскиот агол решетката може да се вклопи во секој ќош и пукнатина од вашиот дом, стои светло против wallидот за да го искористи добро користењето на ограничениот агол. Издржлива и стабилна конструкција со лесно чистење, антикорозија, отпорни на гребење и водоотпорни карактеристики можат да се користат долго време. Брзо и лесно склопување, може лесно да се направи од едно лице. Овој организатор на единици за полици со 3 нивоа може да се користи насекаде, може да се користи бања, складирање на кујна и други сцени. Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост. Кујнскиот агол решетката може да се вклопи во секој ќош и пукнатина од вашиот дом, стои светло против wallидот за да го искористи добро користењето на ограничениот агол. Издржлива и стабилна конструкција со лесно чистење, антикорозија, отпорни на гребење и водоотпорни карактеристики можат да се користат долго време. Брзо и лесно склопување, може лесно да се направи од едно лице. Овој организатор на единици за полици со 3 нивоа може да се користи насекаде, може да се користи бања, складирање на кујна и други сцени. Оваа решетка за складирање е многу практична и многу убава. Усвојува 3 нивоа дизајн што може да обезбеди доволно простор за чување на вашите артикли. Параметри на производство : Име на производот : Rack Color за складирање како што е прикажано : Како што е прикажано, на подови на подови : 3 подови што може да може Кујната пакет вклучува : 1*Racknote за складирање : По приемот на стоката, проверете ја стоката. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Јас сум многу среќен што ви служам и ви посакувам среќен шопинг. Оваа полица е одлична опција за складирање дома. Може да складира сè што сакате. Вашиот дом ќе стане уреден!.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

1.Соф и топол памук : Нашите скичорапи се изработени од висококвалитетен 85% памук, 5% акрилик и 10% материја�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung...

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

Scroll