Ново
Адорила Електричен Држач За Четки За Заби Монтиран На Ѕид, Држач За Четки За Заби Со Дијатомит, Самолеплива Решетка За Складирање Четки За Заби за Бања

Адорила Електричен Држач За Четки За Заби Монтиран На Ѕид, Држач За Четки За Заби Со Дијатомит, Самолеплива Решетка За Складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Држач за леплива четка за заби изработен од метал, цврст и издржлив, без дупчење, заштеда на простор. Држач за четки за заби поставен со дијатомитска чинија, силна способност за апсорпција на вода, помага електричната четка за заби брзо да се исуши. Електричен држач за четки за заби компатибилен со Аквасонична Црна Серија, Соник На Кингхерои, Орален-Б. (ве Молиме измерете ја големината на електричната четка за заби пред да ја купите). Четка за заби стојат со дијатомит јадење димензии : 4 "х 2" х 3 " (10см х 5см х 8,5 см). Содржина на пакетот : држач за електрична четка за заби монтиран на Ѕид x 1. Карактеристики : - држачот за Четки за заби монтиран на ѕид ги одржува четките за заби суви. - Решетката за четки за заби може да се користи во бања, туш, изложбен салон, кујна, Р.в., кампер, приколка и многу мали простори како организатор. - Само нанесете лепак на задниот дел од производот, залепете го на ѕидот, ставете четка за заби по 48 часа. Забелешка : - само држач за електрична четка за заби монтиран На Ѕид, други не се вклучени.

За стоката

Слична стока во категоријата

♢ ♦ ● ◇ ▶ Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате во кое било вр�

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепа�

Едноставно решение за ниска цена за да помогне во елиминирање на одвраќањето, помошта во социјалното ра

Комплетот за забава на принцезата Јасмин вклучува 2 артикли : чинии за вечера и салфетки за ручек за 16 ли�

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Почитувани пријатели, со кои

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на

Широка уста со пластичен затка за лесно полнење Намалете го ризикот од изгореници со топла вода Шишињат

? Моделот и завршувањето можат малку да варираат Големина : Димензии на рамката : S : 6x8 in / m : 7x9 / L : 8x10...

Предности на мали безбедносни иглички : мали и лесни, лесно продираат во ткаенината без да ја оштетат ил�

Скиноми антиОтсјај целосно тело + заштитник на екранот компатибилен со Fitbit Sense е специјално дизајниран �

Дизајнот за преклопување му дава на оваа закачалка функција за заштеда на простор Особено популарно за

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Произв�

Оваа замена одговара ЗА МЗОН мз3 Прилагодлива големина На Носење помеѓу S : 21.527.6 " инч / 5570 см; Ве молиме п�

Големина : 1,1 / 8Х1, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Scroll