Ново
Јасно Пет Обновување Јака Куче Конус Јака Мачка Заштитна Јака За По Операцијата Заштита Чешлање Јака Капење Рана Заздравување Анти-Лижат Елизабетански Јака

Јасно Пет Обновување Јака Куче Конус Јака Мачка Заштитна Јака За По Операцијата Заштита Чешлање Јака Капење Рана Заздравување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 99.04

Зошто да користите јака? Закрепнувањето на раните кај домашните миленици по операцијата често е придружено со рафали на чешање. Во тоа време, миленичињата ќе гребат, лижат и гризат поради нивната природа, но ова е крајно штетно за закрепнувањето на раната кај миленичињата. Овој вид проблем може да се избегне со носење мека јака за домашни миленици. Дизајнот на јаката за обновување на кучето го спречува да ги лиже раните, а со тоа индиректно помага да се опорават раните на миленичето. Отпорен на гребење : јаката на конусот на кучето ќе спречи гризење лижење и гребење на миленичињата на нивната повредена област или хируршко место и ќе го забрза заздравувањето на раните. Јака за обновување на кучиња/јака за обновување мачки/јака за конус за кучиња/јака за кучиња за операција/јака за конуси за мачки/Јака За Миленичиња Елизабетанска јака. Професионален Дизајн : Доволно длабочина спречете го миленичето целосно да се лиже. Обемот на вратот е прилагодлив. Тоа е многу практично и погодно за вашите миленици. Мекиот конус на мачката не го попречува периферниот вид на вашето домашно милениче или нивната способност да јаде, пие, спие и игра. Јака за обновување на кучиња/јака за обновување мачки/јака за конус за кучиња/јака за кучиња за операција/јака за конуси за мачки/Јака За Миленичиња Елизабетанска јака. Прилагодлив : јаката е дизајн на копчиња што може да се прилагоди на соодветна големина за вашето домашно милениче. Нашата јака за обновување на кучиња има мек раб на крпа што е безбеден и удобен за вашето домашно милениче. Јака за обновување на кучиња/јака за обновување мачки/јака за конус за кучиња/јака за кучиња за операција/јака за конуси за мачки/Јака За Миленичиња Елизабетанска јака. Измерете Пред Купувањето : за правилно вклопување, ве молиме измерете го обемот на вратот на вашето домашно милениче и растојанието од вратот до муцката, а потоа погледнете ја нашата мерна слика за да одлучите за најдобрата големина што треба да ја купите. Јака за обновување на кучиња/јака за обновување мачки/јака за конус за кучиња/јака за кучиња за операција/јака за конуси за мачки/Јака За Миленичиња Елизабетанска јака. Категорија : Јаки За Обновување На Миленичиња Шема : Јасен/Транспарентен Материјал : Смола, Големина На Крпа : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD...

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи...

Scroll