Ново
Кабилок Патување Контејнер Таблета Случај Превозникот Преносни 7 Прегради Апчиња Кутија Пластични Апчиња Случај Истекување Витамин Случај Патување Пилула Органи

Кабилок Патување Контејнер Таблета Случај Превозникот Преносни 7 Прегради Апчиња Кутија Пластични Апчиња Случај Истекување Витамин

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Тие се толку лесни и мали што можете да ги носите насекаде, совршени за патување. Со дизајн со повеќе мрежи, тие имаат голем капацитет да ги складираат вашите различни апчиња. Индивидуални прегради кутии за складирање апчиња и преносливи за секојдневна употреба. Ставете различни лекови одделно за да ги одржите нивните својства и ефект. Едноставен и убав дизајн, шик детали и фина изработка, удобен за употреба. Опис Изработен од и материјал за одделение за храна, мала големина, лесен, пренослив за носење, одлично запечатување, индивидуални прегради, делови за изолација до мешање вкусови, влага и. Тоа е добар случај за луѓе кои треба да излезат надвор со апчиња. Карактеристики-Боја : Бело-Материјал : Пластика - Големина : 7, 80Х7, 00Х3, 80см/ 3, 07Х2, 75Х1, 49ин - индивидуални прегради кутии за складирање апчиња и преносливи за секојдневна употреба. - Едноставен и убав дизајн, шик детали и фина изработка, удобен за употреба. - Ставете различни лекови одделно за да ги одржите нивните својства и ефект. - Со дизајн со повеќе мрежи, тие имаат голем капацитет да ги складираат вашите различни апчиња. - Тие се толку лесни и мали што можете да ги носите насекаде, совршени за патување. - Боја : Бела. - Големина : 7, 8Х7Х3, 8СМ. Пакет Вклучувајќи 1 х кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

Направено од висококвалитетен челик и ПВЦ материјал, здрав и издржлив Две позиции за влечење помагаат д

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

81 Замена Ножеви За Лесно Намалување / ЕЗ Безбедност Кутија Секачи Компатибилен со сите секачи за безбед�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Тенок Дизајн Оваа торба за пилули е доволно пространа за да ги чува сите ваши апчиња и други предмети до�

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

6инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот Паметно осветлување за осветленоста на екранот

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба 8,8 KW (m

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Scroll