Ново
Кленплус 3 парчиња. Мини Печурки Лепенка Симпатична Црвена Печурка Цртан Филм Железо На Лепенка Везена Апликација Шие На Лепенка За Облека Фармерки Јакни Капи Ранц

Кленплус 3 парчиња. Мини Печурки Лепенка Симпатична Црвена Печурка Цртан Филм Железо На Лепенка Везена Апликација Шие На Лепенка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.84

Големина : 1,1/8Х1, 2/8 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика. Упатство За Железо На : . 1. Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. 2. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. 3. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. 4. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. 5. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата. Трошоците за Ракување со превозот не се враќаат. Трошоците за враќање на превозот ќе ги плати купувачот. Се трудиме најдобро да се осигураме дека секој клиент е целосно задоволен. Ако има проблем, пратете ни порака! Ние сме среќни да помогнеме.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал...

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016...

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

Scroll