Ново
ХИЗАШИ ПРЕДВОДЕНА Под Кабинетот Светла Хардвер Само, 8w 580lm Директна Жица Под Кабинетот Осветлување, Затемнување, CRI>90, ETL &засилувач; Енергија Ѕвезда Сертифициран, 18

ХИЗАШИ ПРЕДВОДЕНА Под Кабинетот Светла Хардвер Само, 8w 580lm Директна Жица Под Кабинетот Осветлување, Затемнување, CRI>90,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за приклучок. Жиците ќе бидат скриени во внатрешноста на кабинетот или ѕидовите. Сите потребни додатоци се чуваат во пакетот, лесни за инсталирање. ●Без Треперење, без Зуење. 90+ CRI на овие светла е одличен за правење храна да изгледа природно. И осветленоста на овие под контра светла нема да направи никакви штетни за вашите очи и нема да добиете замор на очите кога овие под кабинетот предводени светла ќе се вклучат цело време. ①Моментално вклучено И Затемнето Со затемнување, осветленоста на светлата на овој кујнски кабинет може да се прилагоди од 0-100% за да ја осветли саканата површина со меко светло за добредојде со прекинувачи. ●Елегантен и Модерен Дизајн●Заменете го редовниот флуоресцентен прицврстувач над кујнскиот мијалник и под кабинетот со ова осветлување на кабинетот , елегантно е што нема да зафаќа голем дел од вашиот кујнски простор. Додадете малку живот и погодност кога правите оброци или правите јадења. ●Издржлив и Безбеден●Ова под светла за кабинети ги исполнува строгите барања НА ЕТЛ и енергетска ѕвезда сертифицирани. Животниот век може да биде до 50000 часа, ја има истата осветленост само на дел од електричната енергија што ја користи флуоресцентната. Доволно енергетски ефикасен, така што ќе заштеди речиси 90% на сметките за електрична енергија.

За стоката

Слична стока во категоријата

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк...

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Scroll