Ново
Прстен за нокти, жени прстенести прстен прстени прстени модерни прстени на ноктите додатоци за нокти капаче на ноктите прстен за нокти шарм за жени девојки

Прстен за нокти, жени прстенести прстен прстени прстени модерни прстени на ноктите додатоци за нокти капаче на ноктите прстен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 135.68

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема на прстен, целокупната форма е елегантна и убава, покажувајќи го вашиот вкус во секојдневниот живот. Тоа е добар подарок за вашата најдобра пријателка, девојка, дама, сопруга, мајка или која било убава дама во вашиот живот. Погодно за : прстенот за покривање на капакот на ноктите е погоден за забави, забави за танцување, свадби, ангажмани, предлози за брак, активности на отворено, секојдневен живот и други сцени. Модерна : Исклучителна изработка, целокупната форма е стилска и модерна, што може да ви додаде шармантно. Широко користено : Погодно за забави, забави за танцување, свадби, ангажмани, предлози за брак, на отворено, секојдневен живот и други сцени. Исклучителен прстен за нокти : Исклучителниот прстен за нокти е лесен за носење, без никаков лепак, лесно може да се отстрани или да се стави како што ви треба. Во споредба со насликаната уметност за нокти, овој прстен за нокти ќе биде одлична замена за украсувањето на уметноста на ноктите и не е лесно да се испадне. Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема на прстен, целокупната форма е елегантна и убава, покажувајќи го вашиот вкус во секојдневниот живот. Тоа е добар подарок за вашата најдобра пријателка, девојка, дама, сопруга, мајка или која било убава дама во вашиот живот. Погодно за : прстенот за покривање на капакот на ноктите е погоден за забави, забави за танцување, свадби, ангажмани, предлози за брак, активности на отворено, секојдневен живот и други сцени. Модерна : Исклучителна изработка, целокупната форма е стилска и модерна, што може да ви додаде шармантно. Широко користено : Погодно за забави, забави за танцување, свадби, ангажмани, предлози за брак, на отворено, секојдневен живот и други сцени. Исклучителен прстен за нокти : Исклучителниот прстен за нокти е лесен за носење, без никаков лепак, лесно може да се отстрани или да се стави како што ви треба. Во споредба со насликаната уметност за нокти, овој прстен за нокти ќе биде одлична замена за украсувањето на уметноста на ноктите и не е лесно да се испадне. Функција : 1. Безбедна : прстенот за нокти е здрав начин да добиете маникир, кој нема да ги повреди вашите нокти, можете да го соблечете или да го носите како што сакате. 2. Одличен материјал : прстен со прсти направен од добар материјал, издржлив за употреба. 3. Модерна : Исклучителна изработка, целокупната форма е стилска и модерна, што може да ви додаде шармантно. 4. Широко користено : Погодно за забави, забави за танцување, свадби, ангажмани, предлози за брак, отворено, секојдневен живот и други сцени. 5. Совршен подарок : Идеален како подарок за вашата најдобра пријателка, девојка, дама, сопруга, мајка или која било прекрасна дама во вашиот живот. Спецификација : Тип на ставка : прстен за нокти на прстот Вкупна големина : приближно. 2,8 x 1,5см / 1,1 x 0,59in Големина на обликот : приближно. 1,4 x 1cm / 0,55 x 0,39in Список на пакети : 1 x прстен за нокти за прсти Белешка : Ве молиме, дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.

За стоката

Item Type:
Finger Nail Ring
Total Size:
Approx. 2.8 x 1.5cm / 1.1 x 0.59in
Shape Size:
Approx. 1.4 x 1cm / 0.55 x 0.39in
Package List:
1 x Finger Nail Ring :
Note:
Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк...

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Scroll