Ново
SinLoon 14awg Соларен Продолжен Кабел, 1 Пар 14 МЕРАЧ PV Соларен Панел Голи Кабел IP67 Водоотпорен Машки До Женски Соларен Кабел Со 2 O Прстен Терминал, За Соларни Панел Жица

SinLoon 14awg Соларен Продолжен Кабел, 1 Пар 14 МЕРАЧ PV Соларен Панел Голи Кабел IP67 Водоотпорен Машки До Женски Соларен Кабел

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

€14 AWG СОЛАРЕН КАБЕЛ ● Еден пар (1 парче црно + 1 парче црвено).Жица мерач : 14 Awg.Номинален напон : DC600 V. температура На Животната средина : + 105 €. Тув тестирани кабел.Многу дебели и издржливи. ●ВГРАДЕНИТЕ СОЛАРНИ КОНЕКТОРИ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ се дизајнирани да ја заштитат водата и прашината од влегување во каблите и да спречат паѓање на каблите поради надворешни средини. Quality CALLETER qualloon 14awg кабел Изработен од бакарна жица и калај слој. што може да ги подобри перформансите на сончевиот систем и да ја минимизира потрошувачката на енергија.Осигурајте се дека можете да обезбедите постојана моќност на вашиот дом/р.в. додека сте на отворено. ①БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА и ОСЛОБОДУВАЊЕ. дојдете Со 2 O Прстен Терминал.Можете преку сончевиот Кабел за Поврзување до спојување На Терминалот О Прстен обезбедува едноставен и удобен метод за поврзување/исклучување на напојувањето со електричен уред. најдобар избор за полнење на преносливата електрана на соларниот генератор и домашнитеv. ●АПЛИКАЦИЈА€соларен панел кабел широко користен Во Rс, чамци, автомобили и надворешни соларни генератори, пренослива електрана, соларен панел, соларни централи, соларни батерии. Користењето кабел со голем дијаметар ја минимизира загубата на енергија во вашиот систем на соларни панели.

За стоката

Слична стока во категоријата

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело...

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите...

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот Голем прост

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште Фустан

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см...

Scroll