Ново
Омезанпартс 1тб 1000гб Снимач Надзор Складирање На Хард Диск ЗА XVIM DVR, 1 ТБ

Омезанпартс 1тб 1000гб Снимач Надзор Складирање На Хард Диск ЗА XVIM DVR, 1 ТБ

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Дизајниран да работи за Сите Xvim nvr и DVR системи. Со овој хард диск, ВАШИОТ DVR ќе почне да складира видео податоци за да можете да ги гледате откако ќе бидат снимени. Овој хард диск ОД 1 ТБ е лесен за инсталирање. Испратете ни порака ако ви требаат инструкции за инсталација. Не се прегрее и не прави бучава како другите брендови. Овој хард диск ОД 1 ТБ е лесен за инсталирање и е претходно конфигуриран за ВАШИОТ ДВР или НВР. Само приклучете ги двете жици од ВАШИОТ ДВР во хард дискот и потоа вклучете ГО ДВР/НВР. Дизајниран да работи за Сите Xvim nvr и DVR системи. Компатибилен со 4 канал / 8 канал / 16 канал системи.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Scroll