Ново
Богата Зелена Долина Ремен За Градите, Монитор За Отчукувањата На Срцето Прилагодлив Ремен За Замена се Вклопува за Ременот мз 3 мз-1

Богата Зелена Долина Ремен За Градите, Монитор За Отчукувањата На Срцето Прилагодлив Ремен За Замена се Вклопува за Ременот

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Оваа замена одговара ЗА МЗОН мз-3 . Прилагодлива големина На Носење помеѓу S : 21.5-27.6 " инч /55-70 см;. Ве молиме проверете го моделот на мониторот на отчукувањата на срцето и големината на носењето пред да нарачате;. Ременот е мек и удобен, лесен за употреба и чистење. Со цел да се продолжи работниот век на ременот, се препорачува да се мие рачно и да се исуши природно по секоја употреба;. Ве молиме често користете го мониторот за отчукувањата на срцето секој ден, се препорачува да го замените ременот на секои 3-6 месеци, за да одржите висока точност во мерењето на сигналот за отчукувањата на срцето;. ЗАБЕЛЕШКА : Само Ремен За Ремен, проверете го моделот на мониторот на отчукувањата на срцето и големината на носењето пред да нарачате. Ременот за градите на мониторот за отчукувањата на срцето е прилагодлив ремен за замена што одговара ЗА MYZONE MZ-3 2. Карактеристики : Мекиот еластичен ремен обезбедува удобно вклопување. Лесен за употреба, чист, издржлив, високо ефикасен и стабилен. Меките ткаенини и адаптивните електроди го прават исклучително чувствителен на електричните сигнали на вашето срце. 3. Инструкции : 1).Навлажнете ги сензорите во внатрешноста на ременот. 2).Прикачете го предавателот на мониторот за отчукувањата на срцето на ременот. 3).Прицврстете го ременот околу градите. 4).Осигурајте се дека мониторот седи над основата на коската на градите. 5).Пакет Вклучени : 1 х Ремен Градите ремен (само лента не вклучувајќи предавател).

За стоката

Слична стока во категоријата

7 стапки во должина Лесната низа е потопна Пакетот за батерии не може да се потопи Вклучува вклучен и иск

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz (...

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба 8,8 KW (m

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост Радиус аго�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Обликот на производот е едноставен, �

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

Scroll