Ново
Diablo by Frey d1060x 10 x 60 заби за фини финиш на забите

Diablo by Frey d1060x 10 x 60 заби за фини финиш на забите

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Tico Hi-густина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите. Нелеплива облога на перма-штит штити од топлина, гуминг,}); }); Од производителот, сечилото на пила Diablo е дизајнирано да ги задоволи потребите на пазарот за градежни и реновирање. Ова напредно сечило за ласерско сечење има тенок керф, што го прави идеален за преносни и ниски напојувани пили на работното место. Карактеристиките на карабид со густина на Фројд, густина на густината, облогата на перма-штит го задржува ова сечило ослободено од гуминг и корозија, отворите за стабилизатор на ласер, ги намалуваат вибрациите и градењето на топлина за попрецизни намалувања и подолг живот на сечење и три-метална ласкање. Ова конкретно сечило е идеален избор за трим столари затоа што остава мазна површина што бара малку или без пескарење. Идеално е за вкрстување даб, бор, меламин, иверица и мулдинг.10 "дијаметар, 60 T АТБ, 5/8" арбор, агол на кука од 15 степени.

За стоката

Слична стока во категоријата

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Scroll