Ново
1 Пакет Тешки Стигнале Значка Ролна Метал Проект Значка Носителот Ролна Со Појас Клип Клуч Прстен За Името Картичка Приврзок-27.5 Армирано Челик Жица Кабел

1 Пакет Тешки Стигнале Значка Ролна Метал Проект Значка Носителот Ролна Со Појас Клип Клуч Прстен За Името Картичка Приврзок-27.5

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

●ТЕШКИ и Тешки макари за држачи за значки што се повлекуваат, изградени со цврст нерѓосувачки челик со повлекување што принудува до 140g (прибл. 8 клучеви, 1 значка) и не слајд надолу. Ролната за значка е со прстен за клучеви кој е совршен како синџир на клучеви што се повлекува. ●ПОДОЛГ И ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ КАБЕЛ●металната ролна за значка што може да се повлече е со кабел од нерѓосувачки челик од 27,5 инчи, кој е многу посилен и подолг од вообичаено 24 инчен Најлонски кабел за влечење на други предмети. Отклучете ги вратите и канцеларијата за пристап е ветре со оваа ролна за значки што може да се повлече. ●ИЗГРАДИ ДО ПОСЛЕДНО! овие штипки за значки што се повлекуваат се сите конструкција на метална обвивка со челичен жичен кабел го прави најтрајниот држач за значки што може да се повлече, тестиран под повеќе од 100.000 повлекувања. Не грижете се дали кабелот ќе се носи или скрши. ●КЛИП со ЦВРСТ РЕМЕН ● клипот е прицврстен со завртки во задната страна, така што нема потреба да се грижите дека ќе падне. Лесно прицврстете се на ремени, џебови, ремени за чанти, ранци или каде сакате. Qultipleuse& PROGINGUING€Добра безбедна значка за ВАШАТА лична карта, клучеви, свирки, врвки, итн. Погоден за наставник, ученик, медицинска сестра, волонтер, совршена декорација за значки за ЛИЧНА КАРТА. Метален клип кој без напор ќе се лизне на џебовите на кошулите или јамките на ремените. Совршени Подароци - Ролна Со Значка-Специјализирана За Живеење На Вашиот Живот! Различна Боја Од Висока класа Секој сет на макари за значки што ги добивте се со 2 различни бои. Сите метални обвивки го Прават изгледот на текстурата на ролната на значката а Дизајнот Што може Да се Повлече од високата класа Го Олеснува Животот ролната за значки Што Се Повлекува е погодно решение за скенирање во канцеларија, училиште и болница. Лесно За Чување Секојдневно Оваа ролна за значки лесно може да се вклопи во вашата кутија за ракавици, празен простор во предната или страничната конзола на вашиот автомобил, торба за книги или на прстен за приврзок за клучеви во вашата куќа. На овој начин ќе биде лесно да се запамети кога ви треба и нема да зазема многу простор. Одлични Подароци овој клип за значки што може да се повлече може да биде одличен подарок за вашиот колега, па дури и за вашиот шеф. Тоа е исклучително корисен и внимателен подарок за луѓето кои патуваат или треба постојано да користат значки и клучеви за ЛИЧНА КАРТА во текот на денот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Scroll