Ново
Х-ДРЕ 3мм дупчалка 8мм Врв Камена Глава Мелење Малку Дијамантска Точка 5 парчиња (Пунта де пиедра де 3 мм де вастаго де 8 мм пунта бруњида пунта монтада ен дијаманте 5 п?

Х-ДРЕ 3мм дупчалка 8мм Врв Камена Глава Мелење Малку Дијамантска Точка 5 парчиња (Пунта де пиедра де 3 мм де вастаго де 8 мм

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 150.08

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал. Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтирана На Дијамант; Име На Производ : Точка Монтирана На Дијамант. Големина на дупка За дупчење : 3 х 38мм / 0,12 "х 1,5" (Д*Л); Тежина : 32гр. Облик На Глава : Камена Глава; Главна Боја : Сребрен Тон(Форма де ла кабеза : Кабеза де пиедра; директор На Боја : тоно платеадо. Вкупна Должина : 58мм / 2.3"(вкупна Должина : 58 мм / 2.3''. 3мм дупчалка за дупчење 8мм Врв Камена Глава Мелење Малку Дијамантска Точка 5 парчиња се користи за скулптурирање, облекување, прецизно мелење и внатрешно мелење карбид во керамика, стакло, скапоцен камен, легура и многу абразивни материјали.Совршен за употреба со вашата алатка за дупчење или мелење со голема брзина.Може да се инсталира на електронската мелница, виси мелница и рачна електрична вежба (не е вклучена овде).Опис На Шпански Јазик пунта де пиедра де 3 мм де вастаго де 8 мм пунта Бруњида пунта монтада ен дијаманте 5пцстамањо де ла кабеза : 8мм / 0,3' '(Г); директор На Материјал : Металконтенидо дел пакет : 5 парчиња х дијамант монтадо пунто; номбре дел продукто : дијамант монтадо пунтотамано де вастаго : 3 х 38 мм / 0,12' 'Х 1,5' '(Д * Л); пезос : 32 гформа де ла кабеза : кабеза де пиедра; директор на боја : Тоно Платадолонгитуда Вкупно : 58 мм / 2,3' '.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016...

ШАМПАЊ ФЛЕЈТА МАРКЕРИ прстен форма вино стакло маркери, едноставен и лесен за разликување вино стакло...

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²)...

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Са�

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување одмор на раката на тастат�

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Универзален влез на Aux : Без оглед на тоа каков уред за играње музика имате, како што се i Pod, паметен телеф�

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ") 10 парч

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Етилен Винил ацетат единствен ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбед�

Scroll