Ново
6600 парчиња Налепници За Наставници За Деца, Мали Налепници За Награди Забавни Налепници За Ученик, Налепница За Поттик За Материјали За Училница За Наставници, 15 Ст

6600 парчиња Налепници За Наставници За Деца, Мали Налепници За Награди Забавни Налепници За Ученик, Налепница За Поттик За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 102.24

ПАКУВАЊЕ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : 6600 мали налепници се дистрибуираат на 75 листови, вклучувајќи 15 дизајни, голем број налепници за наставници може да се пробаат долго време. МАЛА ЦЕНА, ГОЛЕМ ЕФЕКТ : инспирирајте ентузијазам за учење, славете достигнувања, а малите награди се поефикасни од вербалните пофалби. Налепниците за мини бонус ќе ви помогнат да решите многу образовни загатки. ВИСОК КВАЛИТЕТ : најнапредната технологија за печатење и висококвалитетниот материјал се користат на малата табела за награди за деца, кои се побезбедни, лепливи и убави од обичните налепници на пазарот. ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН : забавните дезени се шарени и сакани од децата, вклучувајќи насмеани лица, слатки животни, срца од виножито и многу повеќе, може да се носат наоколу и да се излупат и да се закачат каде сакате. Држете се до хартија, облека, шишиња и повеќето површини. ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК : налепницата За Награда е одличен подарок за наставниците и родителите. Секоја налепница е со дијаметар од околу 0,5 инчи и е идеална за употреба во табели за награди за ученици или како засилувач на расположението во активностите во училницата. Налепници за награди специјално дизајнирани за наставници и родители. Растот на секое дете е неразделен од охрабрувањето на родителите и наставниците. Пакетот мини налепници содржи 15 дизајни : слатки животни, медали, кекси, ѕвезди, јаболка, срца, цвеќиња, дијаманти итн. Итн. ги содржи сите желби на децата. Секое дете сака наградувачка награда! Овие забавни налепници може да се користат како прибор за училница организација на наставници, список со желби на наставници во училница, наставнички училишен прибор.

За стоката

Слична стока во категоријата

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки...

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште Фустан

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување...

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL ● Доб

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Scroll