Ново
Yewhick Wifi Паметен IR Далечински Управувач Со Сензор За Влажност И Монитор За Температура, Хигрометар За Собен Термометар За Автоматизација На Домот, Клима Уред, ТВ, Вен

Yewhick Wifi Паметен IR Далечински Управувач Со Сензор За Влажност И Монитор За Температура, Хигрометар За Собен Термометар

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

€®Паметен IR далечински управувач quiserval се-во-едно IR далечински управувач може да активира климатизери, Телевизори, вентилатори, медиа плеери, сет-топ кутии, звучник и многу повеќе; поддржува САМО IR (38 K k Hz), wifi фреквенцијата поддржува само 2,4 GHz. €®Гласовна Контрола● Користете гласовна контрола без раце на Echo или Google Home за да ја промените температурата На A/C, вклучете вентилатори, менувајте ТВ канали, репродуцирајте Двд-А, вклучете сет-топ кутии и многу повеќе; за да видите компатибилни брендови и уреди, проверете Ја апликацијата Smart Life. €®Мерач на температура и влажност ● Вграден високопрецизен термометар и хигрометар и ажурирање во реално време, без одложување, usb моќност, не е потребна батерија. Податоците се ажурираат на секои 10 секунди и ви овозможуваат да ја видите температурата и влажноста на вашиот дом од каде било. €émaly Sharing®Преку АПЛИКАЦИЈАТА, можете да го споделите ir универзалниот далечински управувач со вашето семејство и заеднички да ги контролирате ir уредите за далечинско управување во опсег од 360° од 10 метри во дијаметар. Далечински контролирајте ги домашните апарати во секое време, насекаде, повеќе не грижете се за наоѓање на далечинскиот управувач. Qware notes que напојува САМО СО USB, и секогаш треба да ја задржите моќноста НА USB кабелот за да избегнете ресетирање. Вклучува USB 2.0 кабел и UL сертифициран американски адаптер за флексибилна употреба; најдобро функционира во една просторија бидејќи инфрацрвената може да биде блокирана од ѕидови.

За стоката

Слична стока во категоријата

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал Ом�

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката...

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

Scroll