Ново
X-DREE 3,8 mm Dia 74mm Должина Hss Тркалезна Дупчалка За Дупчење Пресврт Сребрен тон 5pcs (3,8 милиметри дијаметро 74 милиметри lunghezza hss торзија пунта да трапано тоно аргенто 5 pz

X-DREE 3,8 mm Dia 74mm Должина Hss Тркалезна Дупчалка За Дупчење Пресврт Сребрен тон 5pcs (3,8 милиметри дијаметро 74 милиметри

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 532.80

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС. Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Производ : Вежба За Извртување. Тежина : 23гр; Вкупна Должина : 74мм / 2.91". Дијаметар на дупката за дупчење : 3,8 мм / 0,15"; Должина На Флејта : 45мм / 1,8"(Дијаметро гамбо : 3,8 мм / 0,15''; Лунгеза флауто : 45мм / 1,8' '. Дијаметар на битот : 3,8 мм / 0,15"; Карактеристика : Тркалезна права дупка за дупчење (Дијаметро бит : 3,8 мм / 0,15''; Каратеристика : кодоло цилиндрико тондо. 3,8 мм Диа 74мм Должина Хсс Тркалезна Дупчалка За Дупчење Пресврт Сребрен тон 5 парчиња овој производ е изработен од челичен материјал со голема брзина.Пресврт вежба малку со круг директно вежба дупка, остар спирален жлеб.Широко се користи за дупчење лим од нерѓосувачки челик, алуминиум или железна плоча, мермер,итн.Дупчалката за извртување се користи со електрична машина за дупчење(тука не е вклучена).опис На Шпански3,8 милиметри дијаметро 74 милиметри лунгеза хсс торсионе пунта да трапано тоно аргенто 5 пзколоре принципале : тоно аргенто; материјал : хссконтенуто дела конфезионе : 5 парчиња х Вежба За Пресврт; Номе продото : Пресврт Вежба Битпесо : 23 гр; лунгеза тотале : 74 mm / 2.91' 'diametro gambo : 3.8 mm / 0.15' '; lunghezza flauto : 45mm / 1.8' 'diametro bit : 3,8 mm / 0,15' '; carateristica : Codolo cilindrico тондо.

За стоката

Слична стока во категоријата

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на копното Тип на ставка : прекинувачи Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на коп�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²)...

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Scroll