Ново
WXXGY Корпа За Отпадоци Тркалезна Пластична Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Отпадоци За Канцелариски Простории За Прав Кујни 12 литри 22cmx32cm 22Cmx24Cm/a/22Cmx24Cm

WXXGY Корпа За Отпадоци Тркалезна Пластична Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Отпадоци За Канцелариски Простории За Прав

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде што Ви Треба Без да Биде Гломазна или Наметлива. Декоративно : оваа тркалезна Корпа За Отпад Одговара На Секој Ентериер со Својот Прекрасен и Сеуште Скромен Изглед - Вистински Привлечен Поглед, Особено во Гастрономска Средина или Канцеларија. Модерно Десинг : во Корпата за Отпадоци има Отвор за Складирање Торби, кој Може Автоматски да ја Извлече Вреќата за Отпадоци и Има Дупка за Собирање, Која може Да се Носи, Едноставна и Удобна. Информации за производот : Големина 22 Cmx32 Cm, 22 Cmx24 Cm, Боја Розова/Црвена/Сина/Зелена. Висококвалитет : Оваа Корпа За Отпадоци е Изработена од Издржлива Пластика за Да Обезбеди Долготрајна Употреба, А Истовремено Го Олеснува Чистењето. Едноставно Избришете Го Со Влажна Крпа. Спецификации : Име : Пластичен Замав Бинматеријал : Материјал Ппцапацитет : 12бојка : Розова, Црвена,Сина,Зеленимензија : 22смх32см, 22смх24смноте : Ве Молиме Не Користете Зашилени Или Остри Алатки за Да Го Отворите Пакетот и Далеку од Остра Зашилена Работа.Ние Рачно Мериме, Може Да Има Грешка од 1-3 см, Ве Молиме Преовладувајте Во Натура.Редовно Бришете Ја Со Сува Крпа за Да Остане Сјајна.4.Бојата Може Да Има Грешки поради Светлината.Времето на испорака Е Обично 15-25 Дена. Ако Не Сте Го Добиле Купениот Производ Во Рок Од 30 Дена, Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние ќе Се Обидеме Да Го Решиме за Вас.

За стоката

Слична стока во категоријата

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016 Широ�

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени Забел�

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566 Плат�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Scroll