Ново
Професионална легла/супа лаплива музичка белешка лажици лажички шарени десерт лажица, 304 не'рѓосувачки челик музички нотација во форма на кафе лажици челик лабава

Професионална легла/супа лаплива музичка белешка лажици лажички шарени десерт лажица, 304 не'рѓосувачки челик музички нотација

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Ги задоволуваат кулинарските потреби на различни групи на луѓе. Идеална кујна алатка за правење супи или чорби во кујната, запознајте дневна каша, супа, кнедли, итн. Овие мали лажици на еспресо се изработени од не'рѓосувачки челик, висококвалитетен, издржлив и безбеден машина за миење садови. 6.1 Во/6,4 во должина удобно за ракување. Модерен и елегантен дизајн со лак за огледало, ќе се меша добро со постојните парчиња прибор. Додадете ги во вашата кујна, тие сигурно ќе го подобрат вашето гастрономско искуство кога ќе го користите за да ја пиете супата. Користете за кафе, десерт, јогурт, сладолед, меки варени јајца, мезе итн. Овие мали лажици исто така би биле одлични за сервирање натопи, мирудии, шеќер. Интегрално формирање : Избегнувајте хигиена на храна предизвикана од преостаната канализација во јазот по чистењето. Easy to clean, dishwasher safe, adapt to the rhythm of contemporary life.Product name : Soup Spoon Material:high quality Stainless Steel Size:S : 6.1 inch x 0.9inch L : 6.4 inch x 1.5inch color of the product : Black , Blue , Gold , Повеќебојни, портокалови, розови, виолетови, сребрени примероци : кујна, бар, ресторан , кафулиња, домови или канцеларии Промпт : 1. Пред да купите, проверете ја големината и бојата.2. Забележете дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.3. Горенаведените податоци се само за повикување. Големината се мери рачно со мали грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.4. Логистиката Обично ќе испорачуваме за 1-3 дена, проценето време на испорака е 9-15 дена.5. Ако најдете проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе го решиме овој проблем што е можно поскоро.6. Вашето споделување и повратни информации се добредојдени, за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца.

За стоката

Слична стока во категоријата

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

Поврзувањето со жицаОотпорна на влијанието нема да ја изгуби својата форма Рециклирајте го обредот во �

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата...

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печате

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

Дизајниран со високо квалитетен ПЕТ филм увезен од Јапонија што е тоа што е тоа што е увозник од Јапониј�

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F...

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума...

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 62% полиестер, 34% мека ткаенина, 4% ел�

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Scroll