Ново
240 парчиња безбедносни иглички, мали безбедносни иглички за безбедност, безбедносни иглички, метални безбедносни иглички за етикета на артикли, шиење, занаетчиств?

240 парчиња безбедносни иглички, мали безбедносни иглички за безбедност, безбедносни иглички, метални безбедносни иглички за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 79.84

Предности на мали безбедносни иглички : мали и лесни, лесно продираат во ткаенината без да ја оштетат или да остават големи дупки и кутијата за складирање за лесно складирање. Материјал : Безбедносните иглички се изработени од метал и се еднократно. Овие иглички најчесто се користат за прицврстување на ткаенина или обесени ознаки на облеката. Ставени надвор од дофат на деца. Големина : 19мм x 5mm / 0,75inch x 0.2inch (L*W), безбедносните иглички имаат безбедносен улов што го задржува иглата заклучен и го покрива остриот крај за да се обезбеди безбедна употреба. Апликации : Безбедносните иглички имаат многу намени во нашите животи, како што се етикетирање, шиење, занаети и правење накит. (ВНИМАНИЕ - Безбедносните иглички се многу мали и имаат ограничен капацитет за носење. Препорачано само за обезбедување на светлина и мали предмети, како што се ознаки за облека и прегратки). Вклучен пакет : содржи 240 безбедносни иглички, кутија за складирање. Доволно за вашите дневни потреби. Предности на мали безбедносни иглички : мали и лесни, лесно продираат во ткаенината без да ја оштетат или да остават големи дупки и кутијата за складирање за лесно складирање. Материјал : Безбедносните иглички се изработени од метал и се еднократно. Овие иглички најчесто се користат за прицврстување на ткаенина или обесени ознаки на облеката. Ставени надвор од дофат на деца. Големина : 19мм x 5mm / 0,75inch x 0.2inch (L*W), безбедносните иглички имаат безбедносен улов што го задржува иглата заклучен и го покрива остриот крај за да се обезбеди безбедна употреба. Апликации : Безбедносните иглички имаат многу намени во нашите животи, како што се етикетирање, шиење, занаети и правење накит. (ВНИМАНИЕ - Безбедносните иглички се многу мали и имаат ограничен капацитет за носење. Препорачано само за обезбедување на светлина и мали предмети, како што се ознаки за облека и прегратки). Вклучен пакет : содржи 240 безбедносни иглички, кутија за складирање. Доволно за вашите дневни потреби. Ова е мала и безбедна игла која е задолжителна за секој дом. Може да ни помогне во многу задачи, како што се : шиење, уметнички занаети за DIY, фиксирање на облека, правење накит, шиење и ватирање, обележување на облеката, украсување, итн. Тоа е многу убав мал помошник.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : Месинг Тема : 1 / 8" Нпт Машки Одблесокот ОД : 1 / 8" Одблесокот Тема : 5 / 16 " 24 ОН Материјал : Месинг Н

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

ЗАПОЧНЕТЕ СО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ ОД СОЛЗА / ПЛУНКАИзбришете двапати дневно за да почнете да гледате п�

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

Материјал : Нашата Бањарка За Кучиња е Изработена од Полиестерски Материјал Супер Абсорбента и Брзо Суш

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 62% полиестер, 34% мека ткаенина, 4% ел�

Scroll