Ново
240 парчиња безбедносни иглички, мали безбедносни иглички за безбедност, безбедносни иглички, метални безбедносни иглички за етикета на артикли, шиење, занаетчиств?

240 парчиња безбедносни иглички, мали безбедносни иглички за безбедност, безбедносни иглички, метални безбедносни иглички за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 79.84

Предности на мали безбедносни иглички : мали и лесни, лесно продираат во ткаенината без да ја оштетат или да остават големи дупки и кутијата за складирање за лесно складирање. Материјал : Безбедносните иглички се изработени од метал и се еднократно. Овие иглички најчесто се користат за прицврстување на ткаенина или обесени ознаки на облеката. Ставени надвор од дофат на деца. Големина : 19мм x 5mm / 0,75inch x 0.2inch (L*W), безбедносните иглички имаат безбедносен улов што го задржува иглата заклучен и го покрива остриот крај за да се обезбеди безбедна употреба. Апликации : Безбедносните иглички имаат многу намени во нашите животи, како што се етикетирање, шиење, занаети и правење накит. (ВНИМАНИЕ - Безбедносните иглички се многу мали и имаат ограничен капацитет за носење. Препорачано само за обезбедување на светлина и мали предмети, како што се ознаки за облека и прегратки). Вклучен пакет : содржи 240 безбедносни иглички, кутија за складирање. Доволно за вашите дневни потреби. Предности на мали безбедносни иглички : мали и лесни, лесно продираат во ткаенината без да ја оштетат или да остават големи дупки и кутијата за складирање за лесно складирање. Материјал : Безбедносните иглички се изработени од метал и се еднократно. Овие иглички најчесто се користат за прицврстување на ткаенина или обесени ознаки на облеката. Ставени надвор од дофат на деца. Големина : 19мм x 5mm / 0,75inch x 0.2inch (L*W), безбедносните иглички имаат безбедносен улов што го задржува иглата заклучен и го покрива остриот крај за да се обезбеди безбедна употреба. Апликации : Безбедносните иглички имаат многу намени во нашите животи, како што се етикетирање, шиење, занаети и правење накит. (ВНИМАНИЕ - Безбедносните иглички се многу мали и имаат ограничен капацитет за носење. Препорачано само за обезбедување на светлина и мали предмети, како што се ознаки за облека и прегратки). Вклучен пакет : содржи 240 безбедносни иглички, кутија за складирање. Доволно за вашите дневни потреби. Ова е мала и безбедна игла која е задолжителна за секој дом. Може да ни помогне во многу задачи, како што се : шиење, уметнички занаети за DIY, фиксирање на облека, правење накит, шиење и ватирање, обележување на облеката, украсување, итн. Тоа е многу убав мал помошник.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Провод�

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Scroll