Ново
TCT Straight Router Router Bit 19mm D 20 mm Алатка за сечење на длабочина на длабочина 1/2 Шанк

TCT Straight Router Router Bit 19mm D 20 mm Алатка за сечење на длабочина на длабочина 1/2 Шанк

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 936.00

Волфрам карбид вртеше директен секач за бит на рутерот. Наменето за рутирање, жлеб, РЕБОТИРАЕ, Мортинг, стружење. Остри сечење, мазна ротација за брза работа. Близнак флејта за чисто прецизно сечење. 1/2 "Shank. Професионален рутер бит за комерцијална или повремена употреба директно бит рутер бит 1/2" Shank TCT - рутер за врвови на карбид на волфрам, малку погоден за чип дрво, плоча MDF, тврдо дрво и меко дрво, мазни точни парчиња близнаци близнаци за чисто прецизно сечење Овие секачи за рутер се дизајнирани за општа рутирање, жлебови, робајќи, засилување, стружење и кастрење на работ, произведено од тврд материјал за јачина и издржливост, аглите со висока кука и смолкнување, овозможуваат секачот непречено да се исече во залих За брзи операции, големината на големината - дијаметар од 1/2 " - 19мм (3/4") Длабочина на сечење/должина на сечилото - 20мм Вкупна должина на Шанк - 35мм.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ")...

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Scroll