Ново
Студија за преклопување Карел, 48 x 12, разновидни бои, 24/пакет

Студија за преклопување Карел, 48 x 12, разновидни бои, 24/пакет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Едноставно решение за ниска цена за да помогне во елиминирање на одвраќањето, помошта во социјалното растојание и намалувањето на бучавата. Одлично за училници, центри за обука, библиотеки, дом или кое било друго опкружување каде е потребно социјално дистанцирање или индивидуална концентрација. Лесно за чување рамно и многу лесно поставување. Може да се користи за штандови за гласање, тестирање, студентски канцеларии и многу повеќе. Едноставно решение за ниска цена за да помогне во елиминирање на одвраќањето, помошта во социјалното растојание и намалувањето на бучавата. Одлично за училници, центри за обука, библиотеки, дом или кое било друго опкружување каде е потребно социјално дистанцирање или индивидуална концентрација. Лесно за чување рамно и многу лесно поставување. Може да се користи за штандови за гласање, тестирање, студентски канцеларии и многу повеќе. Економично решение за обезбедување партиции во училницата и нивно користење како делители на биро. Овие трикратни брановидни студиски карини се идеални за центри за моментално тестирање, приватни области за студирање и засилување на социјалното дистанцирање во училницата. Студиските варли се голем хит кај наставниците затоа што се направени да се преклопат рамни за складирање кога не се во употреба. Тие се одличен додаток за да дејствуваат како штит за кивање и кашлица. *Овој производ не спречува болест или инфекција. Студијата за проучување на производите на Флипсид и штитовите за приватност се совршено решение!. 12 "T x 48" Карели се вклопуваат на табели или индивидуални клупи.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи...

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно...

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Scroll