Ново
MTYLX количка, количка, повеќеслојни колички за домаќинства, количка за хотелски бар, голем простор за складирање Тешки мерач од не'рѓосувачки челик, висока отпорност

MTYLX количка, количка, повеќеслојни колички за домаќинства, количка за хотелски бар, голем простор за складирање Тешки мерач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1406.40

♢ ♦ ● ◇ ▶ Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате во кое било време. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Совршено за секоја гаража, магацин, канцеларија или кујна. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Големина на производот : 75x40x83.5cm, 85x45x90cm, 95x50x95cm. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Карактеристики : Не-магнетско, одвојување на челични засилување на ноктите (не е лесно за деформирање), дизајн на криви на потпирачи за потпирачи за рака, карго дизајн против капки, вртливите тркала (со сопирачки, тивки, носени), лесни за чистење на чистење, лесен за чистење , Лесен за склопување. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Материјал : Метал (лежиште со големо оптоварување). ♢ ♦ ● ◇ ▶ Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате во кое било време. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Совршено за секоја гаража, магацин, канцеларија или кујна. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Големина на производот : 75x40x83.5cm, 85x45x90cm, 95x50x95cm. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Карактеристики : Не-магнетско, одвојување на челични засилување на ноктите (не е лесно за деформирање), дизајн на криви на потпирачи за потпирачи за рака, карго дизајн против капки, вртливите тркала (со сопирачки, тивки, носени), лесни за чистење на чистење, лесен за чистење , Лесен за склопување. ♢ ♦ ● ◇ ▶ Материјал : Метал (лежиште со големо оптоварување). ♢♦●◇▶High-Quality Trolleys Improve Your Quality of Life.▶◆♢◇●Product Description▶◆♢◇●Name : Utility Cart▶◆♢◇●Product Structure : Metal Structure▶◆♢◇●Color : Silver▶ ◆ ♢ ◇ ● Количина : 1 ▶ ◆ ◆ ◇ ● Пренесување садови, храна или материјали е лесно со оваа тркалачка количка за не'рѓосувачки сервис ▶ ◆ ♢ ● ● Опремено со четири тркала со мазно тркалање, за лесно движење и подови без гребење ▶ ▶ ♢ ● Конструиран тежок мерач не'рѓосувачки челик за супериорна јачина и издржливост ♢ use ● ◇ ▶ Собранието е брз и лесен.

За стоката

Слична стока во категоријата

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства...

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Scroll