Ново
Полирање, пескарење шкурка M14 диск за полирање на 180мм + 10 леплива шкурка диск Чак 180мм, се користи за додатоци за алатка за мелница за агол

Полирање, пескарење шкурка M14 диск за полирање на 180мм + 10 леплива шкурка диск Чак 180мм, се користи за додатоци за алатка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 680.00

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна. Главно погодно за полирање на будистичките мониста и дрвените мониста. Полирање на метални и неметални материјали со сложени површини и 'рѓосање во wallsидови, мебел, автомобили, бродови и други индустрии, освен за боја, покрај полирањето на закопчиња и споеви за лемење. Надворешен дијаметар : 180 мм / 7 инчи. Нишка за полирање на дискот : M14. Големина на шкурка : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200. Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна. Главно погодно за полирање на будистичките мониста и дрвените мониста. Полирање на метални и неметални материјали со сложени површини и 'рѓосање во wallsидови, мебел, автомобили, бродови и други индустрии, освен за боја, покрај полирањето на закопчиња и споеви за лемење. Надворешен дијаметар : 180 мм / 7 инчи. Нишка за полирање на дискот : M14. Големина на шкурка : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200. Погодно за полирање и полирање на уметноста и занаетите, обработката на дрво, автомобили, метали и пластика. Семно погодно за полирање на будистичките мониста и дрвените мониста. Полирани wallsидови, мебел, автомобили, чамци и разни метални и неметални материјали со сложена корозија на површината во други индустрии, покрај бојата, покрај полирањето на закопчињата, спојниците на лемење. Спецификација : Надворешен дијаметар : 180 мм / 7 инјессолизирање на дискови на дискови : M14 Sand Paper Големина : 60/80/10/120/150/1980/230/320/400/600/800/110/1200 чакалот е поголем, а песокот е пофин. Вклучен е : 1 x Полиценување Disc10 парчиња X Round Shandpaper (ние ние Имајте и продавници во други големини, ве молиме проверете, благодарам).

За стоката

Outer diameter:
180 mm / 7 inches
Polishing disc thread:
M14
Sandpaper size:
60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200
The gravel is bigger and the sand is finer.:
Package Included:
1 x polishing disc:
10 pcs x round sandpaper:
(We also have shops in other sizes, please check, thank you) :

Слична стока во категоријата

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија С�

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм...

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Scroll