Ново
30 компјутери лажни нокти лажни нокти притискаат на Кристама со дизајнерски маникир за жени и девојчиња забава DIY уметност

30 компјутери лажни нокти лажни нокти притискаат на Кристама со дизајнерски маникир за жени и девојчиња забава DIY уметност

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепак за нокти, лажните нокти можат да се користат), но налепниците за лепак за нокти не се толку добри како течен лепак, ако сакате повеќе трајно, ве молиме користете течен лепак, ефектот може да трае 1-2 недели. Удобно за употреба : Кратки лажни нокти се дизајнирани според искривување на женските нокти, со умерена дебелина, природно вклопување, поприродно дејство и удобна употреба. Овие лажни нокти со дизајни можат да ве натераат да се истакнете на забави, датуми, свадби на пролетно лето, матурзи и Божиќ. Тие се исто така погодни за салон за нокти, DIY Home Nails Art. Тие исто така можат да се користат како подарок за вашата сестра, сопруга, семејство и девојка. Пакет : Постојат 30 парчиња дизајн краток печат на ноктите во пакет, поделени во различни големини, сигурно ќе ги пронајдете лажните нокти што одговараат на вашата големина на ноктите. Пакетот, исто така, доаѓа со налепници за лепак за нокти од 30 парчиња, датотека за нокти и мал дрвен стап. Добијте резултати слични на салони за нокти без да купите ништо друго. Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепак за нокти, лажните нокти можат да се користат), но налепниците за лепак за нокти не се толку добри како течен лепак, ако сакате повеќе трајно, ве молиме користете течен лепак, ефектот може да трае 1-2 недели. Удобно за употреба : Кратки лажни нокти се дизајнирани според искривување на женските нокти, со умерена дебелина, природно вклопување, поприродно дејство и удобна употреба. Овие лажни нокти со дизајни можат да ве натераат да се истакнете на забави, датуми, свадби на пролетно лето, матурзи и Божиќ. Тие се исто така погодни за салон за нокти, DIY Home Nails Art. Тие исто така можат да се користат како подарок за вашата сестра, сопруга, семејство и девојка. Пакет : Постојат 30 парчиња дизајн краток печат на ноктите во пакет, поделени во различни големини, сигурно ќе ги пронајдете лажните нокти што одговараат на вашата големина на ноктите. Пакетот, исто така, доаѓа со налепници за лепак за нокти од 30 парчиња, датотека за нокти и мал дрвен стап. Добијте резултати слични на салони за нокти без да купите ништо друго.

За стоката

Слична стока во категоријата

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Scroll