Ново
Etriye 1/24 смола модел на лик, кралица на фантазијата и софата, умираат во војник, фигура на фигури /KH7031

Etriye 1/24 смола модел на лик, кралица на фантазијата и софата, умираат во војник, фигура на фигури /KH7031

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна. Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!. Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Ако имате какви било прашања пред да купите или по потпишувањето за пакетот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта! Ние ќе ви одговориме на време во рок од 12 часа!. Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетоксична и безопасна. Производот се продава како необоени и необработени делови од смола. Треба сами да ги соберете овие делови од смола и да ги полирате и да ги обоите со алатки (алатките и бојата не се вклучени). Забележете пред да купите : прикажаните слики се само за референца, ние не продаваме готови производи! Производите се испраќаат во необоени и необработени делови од смола!. Ако деловите од смола се свиткани или деформирани, не грижете се, можете да ги ставите во топла вода неколку секунди додека не станат меки (или користат фен за коса за да ги загреат) и потоа нежно да ги смените во нивната оригинална форма. Ако имате какви било прашања пред да купите или по потпишувањето за пакетот, ве молиме контактирајте не преку е -пошта! Ние ќе ви одговориме на време во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1 : 24 Note : Unpionted и Unassembledage Range : > 14 години Олд Гендер : Унисексварија : Не Едиблноте : Фигуринистип : Статичноста : умирање на кастинг : Воен тематски : Филм и ТВПапаж : ОПП+картонноте : овој производ треба да се собере од себе, сами, Самостојно пескарење и сликички за украсување на дневни соби, простории за студии, канцеларии, спални соби и повеќе!.

За стоката

Слична стока во категоријата

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Scroll