Ново
Аексит Сандер машина абразивни тркала и дискови дрво за обработка на дрво 1520х20мм 320 абразивни тркала за пескава тркала Шат

Аексит Сандер машина абразивни тркала и дискови дрво за обработка на дрво 1520х20мм 320 абразивни тркала за пескава тркала Шат

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 206.40

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 1 x Појасен појас. Име на производот : Појасен појас; Тежина : 217g. Грануларност : 320. Севкупна големина : 1520 x 200mm/59,8 "x 7,9" (L*W). Главна боја : темно кафеава. Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 1 x Појасен појас. Име на производот : Појасен појас; Тежина : 217g. Грануларност : 320. Севкупна големина : 1520 x 200mm/59,8 "x 7,9" (L*W). Главна боја : темно кафеава. Сите листови се дизајнирани да се користат суви. Тие се совршени за употреба на дрво, метал и кожа. За универзална примена на скоро сите површини. Бродоградба, лесна индустрија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки ?Погодно е За американ

Оперирана батерија со жици на светла : 4 пакувања од 5 милиони светла жици доаѓаат со 50 квалитетни и светл

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

Висококвалитетна тефлонски цевка 10м должина Материјал : Тефлонски боја : бела сина црвена црна Боја опц�

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

①ПАКУВАЊЕ ОД 45 РОЛНИ СО ЛЕНТА за ВИТКАЊЕ : Секое пакување вклучува 45 калеми во светли и живописни избран

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Изборен Стил : Достапен во девет стилови за избор : 15 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 30 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 50 ВРТЕЖИ во МИН�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР може да се користи како замена

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина з

Scroll