Ново
Амбезон сина и бела торба за купување, цртано небо со меки облаци чиста шема на ден, еколошка торба за еднократно користење за намирници плажа и повеќе, 15,5 x 14,5, бледо

Амбезон сина и бела торба за купување, цртано небо со меки облаци чиста шема на ден, еколошка торба за еднократно користење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д. Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5". Држи до 40 килограми. Стилски дизајн : Боја на торба : крем. Боја во печатена слика : Бебе сино бледо сина боја. Еко-пријателски материјал : 100% цврста постелнина со тешки зашици. Долготраен дизајн. Мулти-намена : торба за намирници, библиотека или тота за плажа, торба за пелена, за јога, салата и повеќе! Забава. Разноврсна. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Нема повеќе пластични или хартиени кеси! Одете зелено со оваа целосно рециклирана и еднократна торба за органска постелнина. Совршена големина за сите ваши потреби со голем капацитет : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "D. Многу удобно и цврсто над лентите за рамото со пад на рамото од 11,5". Овие корисни кеси за купување унисекс можат да се користат како торба за пелена, торба за плажа, торба за јога, торба за теретана, торба за перење алишта. Само започнете да размислувате за сите места што можете да ги користите оваа разноврсна и еднократна еколошка торба! Шопинг за намирници, одење во библиотека, одење на работа, пикник во паркот, плажа или кратко патување, училиште, часови по јога или теретана. Без ограничувања, земете го тоа каде што сакате. Има едноставен и стилски дизајн, без патенти, џебови или постава. Само постелнина со финален квалитет на завршувањето. Направено од 100% цврста постелнина во тешка категорија. Тешкото зашивање ќе трае подолго без да се олабават низите и може да задржат до 40 килограми тежина. Во споредба со памукот, постелнината бара помалку вода за култивирање и е 30% посилна. Тоа е совршена идеја за подароци за вашата мајка, сестра, ќерка, баба, сосед, најдобар пријател или вашиот учител. Може да имате и да користите друга торба за сите ваши потреби. Со најширокиот опсег на отпечатоци што ќе го најдете насекаде, сигурно ќе го пронајдете вистинскиот дизајн за таа специјална личност! Прилагодените, персонализирани производи се многу популарни. Како производители на дигитални печатени дизајнерски производи, ние ги следиме тековните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или девојка девојка или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Лесна грижа : Машината што се мие на 40 ° C (104 ° F) со светло бои, суво суво на нежен режим, виси на суво, влажно железо со пареа доколку е потребно. Секое миење ќе го направи помек. Сликата е отпечатена на само една страна од торбата. Еколошка, без никаква боја супстанција што му штети на здравјето на вашето семејство. Боите нема да избледат благодарение на новите методи за дигитално печатење. Лесно за грабнување. Лесен за користење. Лесен за грижа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепа�

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

Скиноми антиОтсјај целосно тело + заштитник на екранот компатибилен со Fitbit Sense е специјално дизајниран �

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакува�

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Почитувани пријатели, со кои

ПАКУВАЊЕ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : 6600 мали налепници се дистрибуираат на 75 листови, вклучувајќи 15 дизајни, голе�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

Волфрам карбид вртеше директен секач за бит на рутерот Наменето за рутирање, жлеб, РЕБОТИРАЕ, Мортинг, с�

€Хардверски Под Кабинетот Светла} Ова под кабинетот светлина Е ХАРДВЕР САМО, нема достапна опција за пр

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Ги задоволуваат кулинарските потреби на различни групи на луѓе Идеална кујна алатка за правење супи ил�

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

Светскиот број 1 Продажба на филтри за кафе 40 филтри за конуси Одговара на сите кофератори кои користат �

„Глутен бесплатен“ знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница Димензии : 3,5 "H x 9" W Премиум ла

Широка уста со пластичен затка за лесно полнење Намалете го ризикот од изгореници со топла вода...

Scroll