Ново
Организатор на бирото Марбрас со држач за датотеки, организатори на бирото и додатоци со фиока, мрежна лента за хартија за хартија Организатор со држач за списание

Организатор на бирото Марбрас со држач за датотеки, организатори на бирото и додатоци со фиока, мрежна лента за хартија за хартија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 219.20

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало. Предност : Поголем капацитет, повеќекратна функција, заштеда на простор, елегантен изглед, поекономичен. Цврста и издржлива, црна, метална жица конструкција. Лесно за склопување, едноставно и корисно. ? Со своите 4 лизгачки ленти + 2 држачи на списанија + 2 организатори на фиоки и 2 држачи за моливи, тој нуди многу простор за да ги задржите сите ваши канцелариски материјали и документи организирани и лесно достапни. Со сè на свое место, можете да работите поефикасно и со поголем фокус. ? Исто така, доаѓа со две фиоки со различна големина за да ги сместите сите ваши додатоци за десктоп и има 2 прегради за пенкала, моливи и ножици. Со големина од 12,5*13*10 инчи, овој организатор на бирото е доволно компактен за да се вклопи на вашата работна маса без да заземе премногу простор. ? Всушност, можете да го завршите процесот на инсталација за само неколку минути по книгата за инструкции. Со својот едноставен и функционален дизајн, тоа е совршен додаток за секоја биро, обезбедувајќи брз и лесен начин да го одржите вашиот работен простор уредно и организиран. ? ? Неговиот уникатен дизајн е внимателно направен за да обезбеди максимална практичност и ефикасност, што го прави врвен избор за професионалци и студенти. Со 90-дневна политика за враќање, можете да нарачате со доверба да знаете дека вашето задоволство е загарантирано. ? Со своите 4 лизгачки ленти + 2 држачи на списанија + 2 организатори на фиоки и 2 држачи за моливи, тој нуди многу простор за да ги задржите сите ваши канцелариски материјали и документи организирани и лесно достапни. Со сè на свое место, можете да работите поефикасно и со поголем фокус. ? Исто така, доаѓа со две фиоки со различна големина за да ги сместите сите ваши додатоци за десктоп и има 2 прегради за пенкала, моливи и ножици. Со големина од 12,5*13*10 инчи, овој организатор на бирото е доволно компактен за да се вклопи на вашата работна маса без да заземе премногу простор. ? Всушност, можете да го завршите процесот на инсталација за само неколку минути по книгата за инструкции. Со својот едноставен и функционален дизајн, тоа е совршен додаток за секоја биро, обезбедувајќи брз и лесен начин да го одржите вашиот работен простор уредно и организиран. ? ? Неговиот уникатен дизајн е внимателно направен за да обезбеди максимална практичност и ефикасност, што го прави врвен избор за професионалци и студенти. Со 90-дневна политика за враќање, можете да нарачате со доверба да знаете дека вашето задоволство е загарантирано.

За стоката

Слична стока во категоријата

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Scroll