Ново
Shypt Pan Cover држач за поддршка на рамки за база за садови за складирање на железо за складирање на табла за сечење нож за одмор Организатор кујнски гаџети

Shypt Pan Cover држач за поддршка на рамки за база за садови за складирање на железо за складирање на табла за сечење нож за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1278.40

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода. Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на цртање не е лесен за капење. 304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржливо. Дизајнот на срцето на праска е постабилен и лесен за ставање цврсто без лизгање. Прилагодливи влошки за нозе што не се лизгаат, 4 прилагодливи влошки за нозе може да се прилагодат сè додека не се стабилни и не ја оштетува работната површина. Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода. Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на цртање не е лесен за капење. 304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржливо. Дизајнот на срцето на праска е постабилен и лесен за ставање цврсто без лизгање. Прилагодливи влошки за нозе што не се лизгаат, 4 прилагодливи влошки за нозе може да се прилагодат сè додека не се стабилни и не ја оштетува работната површина. Материјал за производи : 304 чувар на нож од не'рѓосувачки челик/држач за стапчиња за стапчиња. Големина : 36*22*33.8cm. Процес на продукција : Третман на огледало, 201 тава/кука од одвод од не'рѓосувачки челик. Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода . Прилагодливи влошки за нозе што не се лизгаат, 4 прилагодливи влошки за стапала можат да се прилагодат сè додека не се стабилни и не ја оштетува работната површина. Тоа го усвојува дизајнот на слот во форма на U во средината на полицата за да го држи капакот цврсто. Заштеда на простор, удобен, кујнски гаџет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Scroll