Ново
GOWE 3 фаза 120kW Energy Saver, заштеда на моќност од 120kW за индустрија

GOWE 3 фаза 120kW Energy Saver, заштеда на моќност од 120kW за индустрија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 6384.00

3 фаза 120k W Energy Saver, 120k W заштеда на електрична енергија за индустрија. Гоу е регистрирана трговска марка во САД, видете повеќе опис на производот подолу или на слики. 3 фаза 120k W Energy Saver, 120k W заштеда на електрична енергија за индустрија. Гоу е регистрирана трговска марка во САД, видете повеќе опис на производот подолу или на слики. Спецификација : 1) Ограничување на оптоварувањето : 120, 000 W 2) Оценет напон : 110 - 400 VAC, 50 Hz / 60 Hz 3) Работна температура : -15 до 60 степени Целзиусови 4) Користете еден заштедувач на напојување со интелигентни работи за секои 120, 000 вати и 3 фази 5) надморска височина :

За стоката

1) Load Limit:
120, 000W
2) Rated Voltage:
110 - 400 VAC, 50HZ / 60 HZ
3) Working Temperature:
-15 degree to 60 degrees Celsius
4) Use one Intelligent works power saver for every 120, 000 watts and 3 phases:
5) Altitude:

Слична стока во категоријата

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

Пакетот Вклучува : 2 х Терминал автобуска лента Цврста Конструкција : овие приклучоци за терминални блок

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

Осигурајте се дека капаците се правилно порамнети за да ги затворите Овие пластични контејнери за скла�

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко Декорациите

Материјал : Месинг Тема : 1 / 8" Нпт Машки Одблесокот ОД : 1 / 8" Одблесокот Тема : 5 / 16 " 24 ОН Материјал : Месинг Н

●Содржина на пакетот + 100 парчиња маргаритка шема чисти кеси за пециво + 100 парчиња златни пресврти...

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Направено од висококвалитетен челик и ПВЦ материјал, здрав и издржлив Две позиции за влечење помагаат д

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба...

Фалсификувани од најдобрите хром молибден легура челикнајдобар избор за сила и издржливост Радиус аго�

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

81 Замена Ножеви За Лесно Намалување / ЕЗ Безбедност Кутија Секачи Компатибилен со сите секачи за безбед�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки ?Погодно е За американ

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

Проретчена Коса Слаба Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Ќелави Точки Општо Губење На Косата...

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта...

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Состојба : Нова Поставување На Возилото : Левата Страна На Возачот Гаранција : 1 Година Тип На Опрема : Спе

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Scroll