Ново
Повлечете ја шипката за закачалка, шипката за закачалка е телескопска 30-80 см, панталони за гардероба за домаќинства и решетка за складирање од не'рѓосувачки челик о

Повлечете ја шипката за закачалка, шипката за закачалка е телескопска 30-80 см, панталони за гардероба за домаќинства и решетка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1633.28

Единствена закачалка за плакари - Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гардероби или плакари со разни длабочини, спречува облеката од брчки, промовира вентилација, ја одржува облеката сува и заштедува простор за плакари, оваа плакарот за плакари е пар од него може да биде нов Искуство за вас. Висењето облека е подобар начин да се избегне влажно. Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да контактирате со нашата услуга за клиенти, вашата доверба е наша потрага. Тешката решетка за сушење : Експерименталните резултати покажуваат дека капацитетот за оптоварување надминува 25 килограми, односно околу 30-40 пара фармерки и сè уште може да се лизне непречено. Должината на закачалката може да се прилагоди слободно за да одговараат на различни гардероби. Искористете го максимумот од просторот. Секоја железница за облека работи независно. Најдобра услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми кога го користите производот, можете да не контактирате по е -пошта.Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачки челик и АБС, а работ е изработен од еколошки материјал ABS, висока стабилност, траен и долг животен век. Willе игра важна улога во вашата оставата, чајната кујна и гардероба. Може да има мала разлика во бојата помеѓу резолуцијата за снимање и екранот, погледнете ја вистинската боја. Мултифункционални и повеќенаменски : има добра функција за влечење за да ги закачите јакните, панталоните, марамите, крпите и врските. Слики за лизгање на облеката : Стилски и едноставен дизајн, комбиниран со додатоци за домашна гардероба, прави разумно користење на просторот, има функција да влече облека и е погодна за складирање и употреба. Со добра функција за влечење, може да виси јакни, панталони, марами, крпи и врски. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.

За стоката

Condition:
100% brand new
Item Type:
Wardrobe Telescopic Pole
Product material:
aluminum alloy, ABS
Suitable for:
living room, bedroom, restaurant, hotel, nightclub, etc.
packing list:
1x wardrobe telescopic rod:
4 screws:
We value every customer's shopping environment:
1. If you have any questions about the product, you can contact our customer service, your trust is our pursuit.:
Tips:
There may be 0.1-1cm error in manual measurement, please refer to the actual product.
2. There may be a slight color difference between the recording resolution and the screen, please refer to the actual color. :

Слична стока во категоријата

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Scroll