Ново
Хеликоил, A1185-8CN500, спирален инсерт, 304SS, 1/2-13, PK100

Хеликоил, A1185-8CN500, спирален инсерт, 304SS, 1/2-13, PK100

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Цена за : Секоја цврстина на Роквел : C43-C50 Предмет : Спилна Вметнување на конец Над намет : Десна рака Примена : За метал Тип : Бесплатно работење на спирална јачина на затегнување (PSI) : 200, 000 до 250, 000 Тип : Бесплатно работење на спирален материјал : 304 не'рѓосувачки Челик Внатрешна нишка Големина : 1/2-13 Тип на конец : должина на UNC : 0,500 "Бесплатна калем Дија . : 0,610" Големини на допрете : 1/2-13 СТИ. Големина на вежба : 33/64 "Јачина на затегнување (PSI) : 200, 000 до 250, 000 се состанува/надминува : - земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. Цена за : Секоја цврстина на Роквел : C43 -C50 Точка : Спеличен Вметнете ја насоката на конецот : ПРИМЕНА НА РАБОТНА РАБОТА : За метал Тип : Бесплатно работење на спирална јачина на затегнување (PSI) : 200, 000 до 250, 000 Тип : Бесплатно работење на спирален материјал : 304 Внатрешен челик од не'рѓосувачки челик Големина на внатрешна нишка : 1/2-13 Тип на конец : Должина на UNC : 0,500 "Бесплатна калем Дија . : 0,610" Големини на допрете : 1/2-13 СТИ. Големина на вежба : 33/64 "Јачина на затегнување (ПСИ) : 200, 000 до 250, 000 средби/надминува : - Земја на потекло (Предмет на промена) : Соединетите држави. 'Спелички вметнување, бесплатно трчање, 304 не'рѓосувачки челик, внатрешна големина на конец 1/2-13, тип на конец UNC, насока на конец десна рака, должина 0,500 во, бесплатна калем диа. 0,609 во, големини на чешма 1/2-13 СПИ, големина на вежба за алуминиум 33/64 во, јачина на затегнување 200, 000 до 250, 000 psi, цврстина на Роквел C43-C50, за метал, количина на пакет 100 '.

За стоката

Слична стока во категоријата

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште Фустан

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот...

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Scroll