Ново
NYCR 22mm 10A 440V 1NO 1NC DPST прекинувач за напојување на прекинувачи за напојување со зелени светлосни напони 110V

NYCR 22mm 10A 440V 1NO 1NC DPST прекинувач за напојување на прекинувачи за напојување со зелени светлосни напони 110V

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 523.20

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години. Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Посебно внимание : LED светлата се поврзуваат само со AC/DC 110 V, можат да осветлат. Не можам да ги поврзете другите напони. Име на производот : прекинувач за копче за притискање; режим : LA38-11 DNZS-G; Тип на контакт : 1 NO 1 NC (DPST); Тип на акција : LATCHING; ITH : 10 A; UI : 440 V. Терминална количина : 6; Дијаметар на намалување на панелот : 22мм/0,87 "; фит панел максимум. "(L*w*H); надворешен материјал : , метал. Нето тежина : 90g; Содржина на пакет : 1 x Прекинувач на зелено копче. Боја : Гринспецијално внимание : LED светлата се поврзуваат само со AC/DC110 V, можат да осветлат. Не можам да ги поврзете другите напони. Тип на акција : заклучување; ith : 10a; количина на терминал : 6 ;.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);...

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет...

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Scroll