Ново
Решетката за складирање на метални решетки за складирање со тркала прилагодливи полици кујнски оставата, чајната кујна

Решетката за складирање на метални решетки за складирање со тркала прилагодливи полици кујнски оставата, чајната кујна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 13321.60

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно. 360 степени бесплатно движење на тркалото, тркало со дизајн на сопирачките. Зголемете го големиот капацитет, зголемете го растојанието помеѓу слоевите, заштитете ги оградите од обете страни и спречете се да се лизгаат предметите. Кошницата за дишење одржува овошје и зеленчук свеж. Оваа функционална корпа за складирање метал ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно.360 степени бесплатно движење на тркалото, тркалото со дизајн на сопирачките. Поставете го големиот капацитет, зголемете го растојанието помеѓу слоевите, заштитете ги оградите од обете страни и спречете се ликнување на предметите. Зеленчук свеж. Оваа функционална корпа за складирање метал ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Полики : 3 слоја/4 слоеви/5 слоеви. Содржина : 1 парчиња за складирање на парчиња.Ноти : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. Табелата за тркалачки колички може да се преместува каде било како што вие Ishелба - кујна, дневна соба, спална соба и канцеларија.

За стоката

Слична стока во категоријата

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ") 10 парч

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр MY4 NJSOCKET модел бр PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Вредност Пак & направен во САД Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачал

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага...

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Scroll