Ново
Полици за домашни полици, полици за кујнски полици, подвижна решетка за складирање количка количка 3-слојната полициска единица, лавици за складирање

Полици за домашни полици, полици за кујнски полици, подвижна решетка за складирање количка количка 3-слојната полициска единица,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 899.20

★ Единица за полици со 3 полици на тркала за вашата кујна, канцеларија, гаража и многу повеќе. ★ Има силен капацитет на лежиште, лесен за инсталирање, отпорен на 'рѓа, отпорен на корозија, безбеден и еколошки и има долг животен век. ★ Со лесно и удобно движење, подобра употреба на простор, движење и притискање, без санитарни агли, чувајте ја кујната чиста. ★ Фиксниот дизајн на универзалното тркало од 360 ° е безбеден и безбеден со привремено. Удобен лак за потпирач за лакови за лесна подвижност. Дизајн на корпа за дишење, чист и лесен за одвод. ★ Времето на испорака е 15-20 дена. Ако не сте ја добиле нарачката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не. Создадете дополнителен простор за полици дома или во канцеларија за прикажување и организирање на вазни, семејни фотографии, колекционери, сувенири. Ставете го во дневната соба и ставете ја омилената книга, украс или растение на неа. Или можеби сè уште ви треба мал простор за складирање во кујната? Како е вашата канцеларија? Или можете да ја ставите во кујната. ★ На секое семејство му е потребна мала преголема кујна полица што ќе ја направи нивната кујна да изгледа почиста и поубава. Параметри на производот Име на производот : Материјал на единицата за полици : Метал Големина : 43cm*33.7cm*77.5cm Пакет вклучува : ◆ 1*Единица за полици Белешка : 1. Може да има грешка во рамките на 1 см-2см од рачно измерениот производ. Мерки на претпазливост : По приемот на стоката, проверете ја стоката. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта. Јас сум многу среќен што ви служам и ви посакувам среќен шопинг. Ние секогаш сме посветени на обезбедување на најдобра услуга на секој клиент. Ако имате какви било прашања во врска со оваа ставка, слободно контактирајте не преку Q&A (прашање и одговор) или е -пошта. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Решајте ги проблемите за клиентите - тоа е наша чест.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување одмор на раката на тастат�

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Алтернативните броеви на делови вклучуваат WP3196803, AP6007870 и PS11740995 240 V 25 засилувачи (3) терминали Двоен пол К�

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

Универзален влез на Aux : Без оглед на тоа каков уред за играње музика имате, како што се i Pod, паметен телеф�

ШАМПАЊ ФЛЕЈТА МАРКЕРИ прстен форма вино стакло маркери, едноставен и лесен за разликување вино стакло...

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Scroll