Ново
Ски чорапи топли термички чорапи зимски спортски скијачки чорапи пешачки чорапи искачувајќи велосипедизам за мажи жени

Ски чорапи топли термички чорапи зимски спортски скијачки чорапи пешачки чорапи искачувајќи велосипедизам за мажи жени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

1.Соф и топол памук : Нашите ски-чорапи се изработени од висококвалитетен 85% памук, 5% акрилик и 10% материјали за спандекс. Ски чорапите се многу погодни за заклучување на топлина, овозможувајќи ви да ги одржувате нозете топли во студено зимско и ниско температурно време. 2.soft и нелизга : Дебелите ски-чорапи се еластични; Умерена еластичност им овозможува на чорапите добро да ја соберат вашата тибија без да се лизгаат, да избегнуваат тоне или оток на нозете и да ви донесат најудобно искуство со носење. 3.ергономски дизајн : манжетни што не се лизгаат, дебела капа на пети, заштитна пета, дизајн на структура на шупливи влакна, формирање слој за заштита на воздухот. Намалете го влијанието на глуждот и телето, така што скијачките чорапи удобно одговараат на ски -чизмите. 4.Пефект на вклопување : Ски чорапите обезбедуваат блиско вклопување и нема да создадат непријатно триење кога се носат на подножјето. Ски чорапи може да се дадат како подароци на родители, сопруги, сопрузи, синови, ќерки и пријатели. 1.Соф и топол памук : Нашите ски-чорапи се изработени од висококвалитетен 85% памук, 5% акрилик и 10% материјали за спандекс. Ски чорапите се многу погодни за заклучување на топлина, овозможувајќи ви да ги одржувате нозете топли во студено зимско и ниско температурно време. 2.soft и нелизга : дебели скијачки чорапи се еластични; Умерена еластичност им овозможува на чорапите добро да ја соберат вашата тибија без да се лизгаат, да избегнуваат тоне или оток на нозете и да ви донесат најудобно искуство со носење. 3.ергономски дизајн : манжетни што не се лизгаат, дебела капа на пети, заштитна пета, дизајн на структура на шупливи влакна, формирање слој за заштита на воздухот. Намалете го влијанието на глуждот и телето, така што скијачките чорапи удобно одговараат на ски -чизмите. 4.Пефект на вклопување : Ски чорапите обезбедуваат блиско вклопување и нема да создадат непријатно триење кога се носат на подножјето. Ски чорапи може да се дадат како подароци на родители, сопруги, сопрузи, синови, ќерки и пријатели. Опис на производот : Ски -чорапите на Барајон дизајнирани да го задржат вашето чувство топло во студено време или во зимски спортови. Зошто да ги изберете овие ски -чорапи? ● Повод : Оваа ски -чорапи се погодни за скијање, сноубординг, пешачење, кампување, планински велосипедизам, ранци, пешачење ● Ефект : Напредното специјално предиво ја апсорбира природната топлина на телото и ги подобрува перформансите за зачувување на топлината. Скијачките чорапи со должина на коленото можат да ги задржат колената, потпетиците, прстите и сјајните. Карактеристики на производот : 1. Топлина 2. Мека, удобна и издржлива спецификација на производот : -Големина : Мажи : Големина L За машка големина на чевли EU39-44 Womenените : Големина М за женска големина на чевли EU35-40 -боја : Различни бои за вашите избор -пакет вклучен : 1 пар скијачки чорапи -Машија за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Scroll