Ново
Чиста пакување за запечатување на картони за пакување со тешки пакувања за подвижни кутии за испорака канцеларија и складирање комерцијална оценка 2.0 милји дебели

Чиста пакување за запечатување на картони за пакување со тешки пакувања за подвижни кутии за испорака канцеларија и складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакувања без да се грижите за вашите предмети што испаѓаат за време на транзитот. Ширина x должина : 2 "x 110 јарди (330ft), дебелина 2,0 мил. Лесна за употреба лента за испорака што нема да ја подели нашата RIP за време на апликацијата заради нашата тешка чиста лента што е 28% подебела од стандардната лента за пакување. Брзо завиткајте го и тешки кутии со нашата лента со силно акрилно лепило, но исто така и доволно светло за лесно да се качат мали кутии за движење, книги, рамки за слики и повеќе. Силно и издржливо лепило што веднаш ќе се придржуваат до вашите кутии и пакети со месеци без потреба да се грижите за губење мора да се грижите за вашите предмети што испаѓаат за време на транзитот. Ширина x должина : 2 "x 110 јарди (330ft), дебелина 2,0 мил. Лесен за употреба лента за испорака што нема да го подели нашето RIP за време на апликацијата заради нашата тешка чиста лента што е 28% подебела од стандардната лента за пакување. Брзо завиткајте големи и тешки кутии со нашата лента со силно акрилно лепило, но исто така и доволно светло за лесно да снимите мали кутии за движење, книги, рамки за слики и многу повеќе. Силно и издржливо лепило што веднаш ќе се придржува до вашите кутии и пакети со месеци, без потреба да се грижите за губење на вашите артикли. кутии за испорака.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

ШАМПАЊ ФЛЕЈТА МАРКЕРИ прстен форма вино стакло маркери, едноставен и лесен за разликување вино стакло...

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Бинго Одбори 24 Двострани Бинго Играње Одбори (89 "х 11") Картички 192 Целосна Боја Американски Знаковен Јаз�

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

Етилен Винил ацетат единствен ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбед�

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката Менс худ

: 2.4 Г Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски Системски Јазици :

Scroll