Ново
Допрена рака, затегнување, 9/16-12, неоткриен, 4 flt

Допрена рака, затегнување, 9/16-12, неоткриен, 4 flt

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 936.64

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за чешма : Насока на навој : Насока на допрете на десната рака : Необјавен материјал за чешма : Тема со голема брзина : Стандарди за чешма : ANSI, унифицирана и Американски национални нишки Допрете Групација : Допрете допрете Тип на нишка : Ограничување на дијаметарот на теренот на UNC : H3 Број на список : 5303 Шанк Дија. 4 Големина на низата допре : 9/16 "-12 Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за чешма : Насока на навој : Насока на допрете на десната рака : Необјавен материјал за чешма : Тема со голема брзина : Стандарди за чешма : ANSI, унифицирана и Американски национални нишки Допрете Групација : Допрете допрете Тип на нишка : Ограничување на дијаметарот на теренот на UNC : H3 Број на список : 5303 Шанк Дија. 4 Големина на низата допре : 9/16 "-12 Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. 'Допрете, стилот на допрете директно флејта (рака), тип на димензија на чешма, големина на допрете ја големината 9/16 in.12, Tap Chamfer Taper, Број на флејти 4, ограничување на дијаметарот на теренот H3, чешма со голема брзина челик, завршен допрете неоткриен , Допрете тип на нишка UNC, десна рака, должина на конецот 1-21/32 in., Shank Dia. 0,429 in., Целосна должина 3-19/32 in., Број на парчиња 1 '.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% акрилик Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете 【Материјал】 : Оваа зимска капи за жен�

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 002 Класификација : сушени цвеќиња IS_Customized : No Style : Цвет Потекло : CN (поте

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

најлон Држач на четка за акварел Нашиот случај со моливи не е погодно за чување пенкала, потписи, калкул�

Дизајн Белешка : СОДРИНА КОНДЕРНА АРТ КАТ КАТ КОЛКИ ЦЕЛОНА ширина Деликатен печатен печатен метален мат

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

5 пакет дискови за климатизација на црна јастреб со средна мерка Дисковите со црвена / каненска површин

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500 Клогирање и сечење перформанс�

Широк спектар на апликации : Преносен LED телевизор со вшмукување чаша и полнач за автомобили 12 V (24 V за го�

Метрички не'рѓосувачки челик заврши со хексадецимални ореви M2 x .4 Груба нишка Количина 25 Бродот од Соеди

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

3 фаза 120k W Energy Saver, 120k W заштеда на електрична енергија за индустрија Гоу е регистрирана трговска марка во

Цена за : Секоја цврстина на Роквел : C43C50 Предмет : Спилна Вметнување на конец Над намет : Десна рака Приме

Широк дизајн на устата, така што е полесно да се пополни вода Одличен избор за подароци : сакана, мајки, т�

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Меки стартер Компактен PSR опсег Softstarter PSR3060070 15 KW 208600 V DIN Rail Mounting 1 SFA896109 R7000 Меки стартер Компактен PSR опсег

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Вкупна должина : 1,38 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал...

Scroll