Ново
Goodmoel 1/24 Fantasy Femaleенски агент Војник СОСТОЈБА МОДЕЛ / УПОТРЕБА И КОМПАТ ЗА КАСТИРАЕ НА ДИЕ / ФЛ-447

Goodmoel 1/24 Fantasy Femaleенски агент Војник СОСТОЈБА МОДЕЛ / УПОТРЕБА И КОМПАТ ЗА КАСТИРАЕ НА ДИЕ / ФЛ-447

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина. Сликата прикажана во врската е повикување на готовиот производ, кој се продава како необоени и неограничени делови од смола. Needе треба да ги соберете овие делови од смола заедно и да ги насликате со алатка. (Алатките и бојата треба да донесат свои). Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги вратите во нивната оригинална форма со тоа што ќе ги ставите во топла вода неколку секунди (или со употреба на вентилатор на топол воздух) сè додека не омекнат. Ако не разбирате ништо пред да го набавите или по приемот на пакетот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме брзо во рок од 12 часа!. Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина. Сликата прикажана во врската е повикување на готовиот производ, кој се продава како необоени и неограничени делови од смола. Needе треба да ги соберете овие делови од смола заедно и да ги насликате со алатка. (Алатките и бојата треба да донесат свои). Не грижете се дали деловите од смола се свиткаат или деформираат за време на испорака, можете да ги вратите во нивната оригинална форма со тоа што ќе ги ставите во топла вода неколку секунди (или со употреба на вентилатор на топол воздух) сè додека не омекнат. Ако не разбирате ништо пред да го набавите или по приемот на пакетот, ве молиме испратете ни е -пошта и ние ќе одговориме брзо во рок од 12 часа!. Материјал : Resincale : 1/2 24 Color : Primary Colorlender : Unisexapplicable Age : 14 години и Above Teme : Филмови и ТВСУБЕКТ : Воен воен стил : Статикформ : Неисправен и непрекинат : Треба да се соберат сами по себе :

За стоката

Слична стока во категоријата

[Материјал] Ironелезен материјал, стилски и едноставен, убава и преносна инсталација [Beastrenge] 10kg Супер Beacapaci

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Мултифункционална, отпадоци конзерва е погодна и прекрасна за дневна соба, спална соба, кујна, бања Напр

Големина : 6 инчи / 8 инчи Секачи за жици, клешти, легура Погодно за : Поправка на основата Серија : SolidPliers...

Материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив Исчистете го ѓубрето на гуми за да спречите пукање на

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

А4 хартија за копирање во боја, вкупно 100 листови, 210 * 297mm / 8.3 * 11,7in големина на хартија Висок квалитет и ра

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија н�

Реципротивните сечила на пила на Диабло се специјално дизајнирани за максимални перформанси во аплика�

Релеи Чекор 1 : Cheoseacorrect Control ModeaaAccontrolacdadccontrolacddddccontroldcvacontroland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment / сооднос = струј�

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 14g Содржина на пакет : 1 x вентилато�

Дизајн Белешка : СОДРИНА КОНДЕРНА АРТ КАТ КАТ КОЛКИ ЦЕЛОНА ширина Деликатен печатен печатен метален мат

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

1.Compact единечно парче, лесен и преклопен дизајн Екранот можете да го преклопите во мала големина и да го с

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи Голема брзина; висока резол�

【Вклучува】 7парчиња 1 / 4 "погон на хексадецимален бит (H2, H2.5, H3, H4, H5, H5.5, H6); 5парчиња 3 / 8" Drive Hex Socket (H7, H8, H9, H10,

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

Димензија : 19.3x11.8x15,9 инчи (49x30x40,5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека Материјал :

Scroll