Ново
Aexit 2pcs 5cm жици и поврзување на ширина 4м должина од 3мм дебела еднострана запечатување шок-отпорен на топлина-смалување на сунѓер-лента за сунѓер

Aexit 2pcs 5cm жици и поврзување на ширина 4м должина од 3мм дебела еднострана запечатување шок-отпорен на топлина-смалување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Дебелина на лента : 3мм/0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m/13.12ft (л). Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер. Нето тежина : 204g; Содржина на пакет : 2pcs x сунѓерска лента. Главна боја : црна боја : црна боја : црна боја : црна боја : црна боја : црна боја , Жолта. Големина : 5 x 14,5см/1,97 "x5.7" (h*d). Дебелина на лента : 3мм/0,11 "(ч); Лента вкупна должина : 4 M/13.12ft (L). Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер. Нето тежина : 204 G; Содржина на пакетот : 2 парчиња x сунѓерска лента. Главна боја : црна, жолта. Големина : 5 x 14,5cm/1,97 "x5.7" (h*d). Опис : Користете на автоматски врати, trunk_s, подвижни покриви, морски отвори и нацрти на морифини, бучава и вибрации, исто така, се користат во други области околу куќата; Лесна самолеплива примена, што може да се примени, црна сунѓерска гумена пена. Честопати се нарекува соблекување на времето или гума запечатување и првенствено се користи како лента за запечатување за да се блокираат воздухот, остатоците и влагата. Соблекувањето на неопренови се користи за продавници за продавници, изолација на бучава, подлога, шок -изобилство, експанзиски споеви на префазен бетон и челик, HVAC и ладење и е одличен заптивка на вратата за камиони и автобуски тела. Едноставно излупете го лагер за да го изложите лепилото од едната страна и да нанесете на метални, пластични, дрво и други мазни површини. Може да има толеранција до +/- 3/8 инчи од наведената големина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печат�

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

Поврзувањето со жицаОотпорна на влијанието нема да ја изгуби својата форма Рециклирајте го обредот во �

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно 3,5 "" 3,5 инчен TF

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

●Комбинација од 4 Различни Големини€Еден сет вклучува 25 парчиња канти за складирање во 4 различни голе�

Scroll