Ново
Мелење на површинска кондиционирање на BHA, пескарење и полирање на дискови T29, 4-1/2 x 7/8, црвена - 5 пакет

Мелење на површинска кондиционирање на BHA, пескарење и полирање на дискови T29, 4-1/2 x 7/8, црвена - 5 пакет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

5 пакет дискови за климатизација на црна јастреб со средна мерка. Дисковите со црвена / каненска површина на површината функционираат добро на сите типови метали. Среден (120 - 180 гриц) - МАРОН. Премиум неткаен абразивен материјал. За употреба со стандардна мелница од агол од 4,5 ". 5 пакет на црни јастреб со средна површина за климатизација со дискови. Црвени / канелени површински дискови на површината работат добро на сите типови метали. Средна (120 - 180 ренчиња) - МАРОН. Премиум не -пропуштени абразивен материјал. За употреба со стандардна мелница од агол од 4,5 ". Дисковите за климатизација на црниот јастреб се совршени решенија за мешање, дебагирање и чистење. Слично на нетранството на рачни влошки и дисковите за климатизација на површината за брза промена, но сега со дополнителна придобивка од подолг живот и поконзистентни завршувања обезбедени со конструкцијата на дискот за размавта. Како што се намалуваат најлонските материјали, се открива нов материјал што овозможува поконзистентни резултати со помалку време за да се префрлат дисковите.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Scroll