Ново
Покривки за пикап за гитара Hajxzh со 2 парчиња ABS пикап капакот Ослободена пластична пикап капаче со бакарни ореви уши додатоци за гитара гитара

Покривки за пикап за гитара Hajxzh со 2 парчиња ABS пикап капакот Ослободена пластична пикап капаче со бакарни ореви уши додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатрешна должина 69,5мм* Висина 21мм. Материјал : Направено од висококвалитетна пластика, издржлива. Цел : Погодно е за батеријата кутија со активна пикап гитара и бас, покритие за батерии за батерии, кутија за батерии за електрична гитара. Совршена алатка : Со бакарни капаци, практични и лесни за инсталирање, намалување на бучавата, цврста и издржлива и имаат долг животен век. Пакување : црни 2 парчиња. Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатрешна должина 69,5мм* Висина 21мм. Материјал : Направено од висококвалитетна пластика, издржлива. Цел : Погодно е за батеријата кутија со активна пикап гитара и бас, покритие за батерии за батерии, кутија за батерии за електрична гитара. Совршена алатка : Со бакарни капаци, практични и лесни за инсталирање, намалување на бучавата, цврста и издржлива и имаат долг животен век. Пакување : црни 2 парчиња. Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатрешна должина 69,5мм* Висина 21мм. Со бакарни капаци, практични и лесни за инсталирање, намалување на бучавата, цврста и издржлива и имаат долг животен век. Пакетинг : црна 2 парчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Benq Monitor PD3200 U Благата облога пр�

[Време на испраќање] : 12 дена, Проценето време на пристигнување : 1225 дена, ако имате какви било прашања, ве�

* Инсталира, отстранува, исекува и затегнува многу видови тегови на тркалото на клип Се одликува со спец�

Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,5 "; Големина на низата : M8 / 0,31" (г) Висина : 24мм / 0,94 "; Име на производот

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, пластика; Нето тежина : 14g Содржина на пакет : 1 x вентилато�

Издржлива и издржлива Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од за

Без модел Молња Без модел Молња Машинските завртки често се користат со ореви, но исто така честопати се

【Вклучува】 7парчиња 1 / 4 "погон на хексадецимален бит (H2, H2.5, H3, H4, H5, H5.5, H6); 5парчиња 3 / 8" Drive Hex Socket (H7, H8, H9, H10,

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2...

Користете ги овие големи полиња со поли за да покриете опрема и палети Опфаќа штити поголеми предмети о�

Assurted Ажурирана големина】 Getе добиете 72 компјутери куки и песочни песоци, вклучувајќи : секој 12 парчиња о

Исто така одлично како организаторите на плакарот и складирањето, фиоките за складирање, организаторот

Кожа Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици Елегантниот дизајн на к�

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи Голема брзина; висока резол�

Совети за засилување : За да добиете подобро искуство за запечатување, ве молиме не топете го восокот пр�

Големина : дијаметар на куќиштето 1,25 инчи / 3 см, најлон јаже должина што се повлекува 24 инчи / 60см, тежина 0

▲ 〈Единствено апстрактно сликарство : Оваа апстрактна платно печатена wallидна уметност е оригинална к�

Реципротивните сечила на пила на Диабло се специјално дизајнирани за максимални перформанси во аплика�

2мил дебела Исчистете ги торбите за заклучување на пластични поштенски патенти 500 кеси 6x9 инчи 2мил дебел

✅ 【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 12мм / 0,47"; Надворешен дијамета

Производ 1 : бел, 40 "x28" табли за приказ Производ 1 : 28 "Висина, 10" широки панели, 20 "широк центар Производ 1 : Па

Scroll